Chicago Med
91/100 - 45×

Sledovat

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

0 0
13.10.2022

Herec Brian Tee opouští náš lékařský seriál. Naposledy se objeví v devátém díle, Could Be The Start Of Something New, který se bude vysílat 7. prosince. Nicméně se do seriálu vrátí jako režisér 16. dílu.

Odchod herce bylo čistě jeho přání poté, co mu vypršela šestiletá smlouva, protože chce trávit více času se svou rodinou. Na počátku seriálu bylo jeho dceři Madelyn teprve pět týdnů, takže je jenom rozumné, že po nástupu do školy dá přednost jí. Také se chce věnovat dalším příležitostem, ať už jako herec, či začínající režisér a producent.

Hrát doktora Ethana Choie v Chicago Med byl pro mě dar a požehnání. Jsem navždy vděčný našim fanouškům a kolegům, jak před, tak za kamerou. Jsem navždy zavázán Dicku Wolfovi, NBC a Universal Television, že mě do seriálu vybrali. To, co jsme naplánovali pro Choiův konec mu pasuje a je to krásné. Myslím, že fanoušci to budou rozhodně milovat. Bude to trocha nového Ethana a trochu starého. Věřím, že devátý díl bude úžasný.

Když Tee začal svoji kariéru v Hollywoodu, hrál většinou asijské padouchy. Předtím než se přidal k našemu seriálu, objevil se v roce 2015 v jednom díle druhé řady Chicago P.D. v úplně jiné roli.

(Ethana uvidíme už jen v pár dílech, Foto: NBC)

Tee je hrdý na každou postavu, kterou během své kariéry přivedl k životu, protože všechny ho dovedly až k doktoru Choiovi, vojenskému veteránovi a úspěšnému asijskému lékaři, který se později stal hlavním rezidentem pohotovosti a později šéfem urgentní medicíny v lékařském středisku Gaffney Chicago. Role, která posunula jeho kariéru a Asiaty všeobecně na další úroveň.

Hodně jsem přemýšlel o tom, co doktor Choi představuje. Pokud jde o mou profesní dráhu, byla to po dlouhou dobu škola tvrdých úderů. Vzal jsem to, co mi herecký průmysl nabídl za příležitosti. Před více než 20 lety byly možnosti omezené; byly velmi stereotypní a klišé – suma sumárum jenom asijští padouši. Nic proti tomu nemám, dokázal jsem si vybudovat kariéru, ale nikdy mě to neposunulo na úroveň, o které jsem věděl, že jsem schopen dosáhnout. A pak když jsem zrovna hrál Shreddera v Teenage Mutant Ninja Turtles, padoucha všech asijských padouchů, zazvoní mi telefon a můj agent se mě ptá, jestli chci jet do Chicaga. Ethan Choi byla moje první role, kdy jsem skutečně hrál hlavního hrdinu tak silným způsobem, a katapultoval mě do jiné oblasti. Měl jsem z něj pocit, že vnímám konečně sebe, ale i asijské Američany všeobecně. Už jen mít asijskou tvář jako jedna z hlavních postav byl odrazový můstek, ne-li žebřík.

V minulé sezóně se Tee objevil pouze v osmi z 22 epizod, protože hrál vedle Nicole Kidman ve filmu od Amazonu, Expats, od scénáristky/re­žisérky Lulu Wang. Tvůrci seriálu ho podpořili a byl tak dočasně ze seriálu vyškrtnut poté, co byl ve finále 7. řady postřelen.

(Loni jsme viděli Ethana pouze v několika dílech, Foto: NBC)

Když se doktor Choi objevil v premiéře 8. řady, vyrovnával se se smrtí svého otce. Dočkali jsme se překvapivého shledání s April Sextonovou (Yaya DaCosta). Mohli by se nakonec dočkat šťastného konce?

Je její návrat a můj odchod náhoda? Nevím. Vím, že diváci hádají jakým směrem se náš vztah posune, pokud vůbec. Myslím, že vztah Ethana a April byl neuvěřitelný, působivý a velmi dramatický. Pro mě bylo potěšující vidět je znovu spolu. Vědomí, že ji přivádějí zpět, aby pomohla s Ethanových odchodem, bylo pro mě požehnání. Jsem potěšený uzavřením celého příběhu mé postavy. Mohu říci, že tvůrci udělají vše proto, aby Ethanovi poskytli zaslouženou spravedlnost a doufám, že všechny zanechají pozitivně naladěné. Doufám, že si doktora Choie budou diváci pamatovat jako morální kompas Chicago Med, kterému jak oni, tak pacienti věřili. Vždy dělal pro své pacienty vše, co mohl, aby si získal jejich důvěru a poskytl jim tu nejlepší péči, jakou mohl. Pokud jde o dědictví, to je podstata toho, co doufám zanechá. Když odejde, ta důvěra, kterou vložil, tam zůstane.

(April by se měla ještě v dalších dílech vrátit, Foto: NBC)

Mrzí vás, že Brian Tee ze seriálu odejde? Nebo jste Ethana neměli rádi?

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /1

Cenki11

aleee, to si snáď robíte prdel :( v tom Med už nik normálny neostane :( z pôvodnej zostavy už len Halstead, Dr. Charles, Maggie a Goodwin,

21.10.2022 | 2:24:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Po odchodu důležitých postav v minulé řadě je potřeba rozšířit personál nemocnice a herec Luke Mitchell známý ze seriálů Blindspot či Big Sky bude jednou z těchto posil. Koho si zahraje a jaký bude příběh postavy se dozvíte ve článku.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama