Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Co čeká jednotlivé postavy v nové řadě?

Co čeká jednotlivé postavy v nové řadě?

Co čeká jednotlivé postavy v nové řadě?

Již zítra startuje druhá série Sabriny a my pro vás připravili článek, ve kterém si můžete přečíst, co nového čeká jednotlivé postavy a kam je jejich cesta zavede.

10 0
4.4.2019

Redakční tým ze stránky TVLine vyzpovídal herce, aby prozradili něco o svých postavách v nové řadě. Níže jsme pro vás shrnuli, co zmínili herci Kiernan Shipka (Sabrina), Ross Lynch (Harvey), Gavin Leatherwood (Nick), Chance Perdomo (Ambrose), Jaz Sinclair (Roz), Adeline Rudolph (Agatha), Richard Coyle (Blackwood), Lucy Davis (Hilda) a Miranda Otto (Zelda).

Sabrina
Druhá série zavede Sabrinu na zcela novou cestu, která jí přivede nové přátelé i nepřátelé, nové románky a nová nebezpečí. Co se týče jejích smrtelných přátel, kteří nyní vědí, kým Sabrina ve skutečnosti je, tak ti budou nyní mít čas si se Sabrinou o všem pořádně promluvit.


Harvey a Sabrina
Ti dva se od sebe trochu vzdálili, neboť pro Harveyho je těžké si zvyknout, že je Sabrina čarodějkou, kvůli čemuž si Sabrina není jistá, že můžou mít nějakou budoucnost. Dle slov Kiernan Shipky bude Sabrina Harveyho vždy milovat, ale momentálně není tím, koho ona potřebuje. Je mladou dívkou, chce nějakou zábavu a od toho je tu Nick.

Sabrina a Nick
Sabrina a Nick jsou dvojicí, která bude způsobovat rozruch. Nick je jedním z čarodějů, který v Sabrinu opravdu věří a podporuje ji ve všem, co dělá. Také si navzájem rozumí, což z nich dělá ideální pár.

Nick a Harvey
Mezi nimi bude napětí, jelikož Harvey Sabrinu velmi miloval a Nick si je toho vědom. Nick navíc ví, jako moc Harvey pro Sabrinu znamená, a proto ho občas štve, že je Harvey stále v Sabrinině blízkosti, ale na druhou stranu Harveymu rozumí a má ho i celkem rád.

Ambrose
Ambrose si začíná užívat své větší svobody, díky čemuž se u něj objevuje pokušení po větší moci. Bude se sbližovat s Otcem Blackwoodem, což může způsobit spoustu problémů. Ambrose i Sabrina se nově stávají součástí magického světa, kvůli čemuž se začnou ptát sami sebe, jaké je místo jejich rodiny v tomto světě a také jich samotných, což způsobí, že se každý z nich vydá jiným směrem. Chance Perdomo ale fanoušky ujišťuje, že ačkoliv se mezi nimi změní dynamika, tak jejich vzájemná láska bude nadále stejná.

Hilda a Zelda
Zeldina cesta bude o tom nabýt nějakou moc. Je to totiž to, co jí vždy přitahovalo. Avšak během svého hledání se bude snažit uchránit tajemství, které má před Otcem Blackwoodem. Bojí se toho, že se Blackwood dozví o svém dítěti, o tom, kde nyní je a že ho Zelda vzala. Co se týče vztahu Zeldy a Hildy, tak ty mají mezi sebou komplikovaný vztah. Hluboko uvnitř se navzájem milují, ale každá z nich je úplně jiná. Častokrát se proti sobě postaví, ale uvědomují si, že bez sebe jsou ztracené.

Roz
Roz si nikdy nebyla vědoma toho, že by mohla mít nějaké zvláštní schopnosti. Nejsou něčím, co by odmítala, ale zároveň nejsou tím, co by ve svém životě uvítala. Roz balancuje mezi normálním životem a životem se schopnostmi. V druhé sérii se už pro ni její tušení stává přirozenější a je pro ni lehčí o něm mluvit.

Madam Satan
Ačkoliv Sabrina na konci první řady zjistila, že paní Wardwellová nebude tak úplně dobrým člověkem, tak v druhé sérii se moc nebude zajímat o plány Madam Satan. Každá si jde jiným směrem, ale když se střetnou, tak to vyústí v takové malé zákeřnosti.

Divné sestry
Sabrina má s nimi komplikovaný vztah plný nástrah a překážek, zejména kvůli jejich zášti vůči smrtelníkům. Adeline Rudolph prozrazuje, že se Sabrina k nim tak trochu přidá, avšak stane se opravdu součástí jejich party? Spíše ne, neboť ony jsou pořád tři Divné sestry, které drží spolu. Podle Shipky mají ty tři mezi sebou takový vztah, kdy se občas navzájem podporují a občas vymýšlí plány proti jedné z nich.

Foto: Netflix

Na čí příběhovou linku se těšíte nejvíc? A kdo se podle vás k Sabrině hodí více – Harvey nebo Nick?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás