Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Třetí série získává tři posily

Třetí série získává tři posily

Třetí série přinese pár nových postav, které budeme vídat v průběhu celé série. Takové známe momentálně tři a jestliže se chcete dozvědět, o koho půjde a kdo se těchto rolí zhostí, nakoukněte do článku.

14 0
13.1.2020

První posilou třetí série se stává herečka Skye P. Marshall (Black Lightning). Ta se zhostí role voodoo kněžky jménem Mambo Marie, která bude pomáhat Ambroseovi a Prudence s pronásledováním ničemného Blackwooda. Avšak Mambo má své vlastní skryté úmysly a touhy, které ji přitahují k našemu covenu a k Zeldě.

(Skye si zahrála v seriálu Black Lightning. Foto: The CW)

Nová série dále představí postavu Prince Pekla jménem Caliban, kterého si zahraje herec Sam Corlett. Tento temně pohledný mladík s nezvyklým půvabem byl stvořen z pekelné hlíny. Vyzve Sabrinu kvůli vládě na Pekelném trůnu a začnou kolem nich poletovat pekelné jiskry.

Poslední oznámenou posilou je herec Jonathan Whitesell (Beyond, The 100). Ten si zahraje pohledného mladíka Robina, který je milý a starostlivý, ale také provádí různé rošťárny a možná i dokonce něco horšího. Cestuje s cirkusem, který dorazí do Greendale a vypěstuje si city k Theovi. Zajímavostí je, že tento herec si už loni zahrál v sesterském seriálu Riverdale, kde ztvárnil agresivního Kurtze, který dost zavařoval Jugheadovi. Jde tak o prvního herce, který se objevil v obou seriálech a ztvárňuje jiné postavy.

(Jonathan působil už v seriálu Riverdale. Foto: The CW)

Zdroj: Deadline

Na kterou postavu jste zvědavi nejvíc?

Diskuze /1

surky3

No moc nadšenej z toho nejsem. Jonathan mi v Riverdale lezl krkem a Sam(a) si absolutně nedokážu představit jako prince pekla. Tak uvidíme co z toho vyleze.

14.1.2020 | 11:14:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama