Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Třetí série získává tři posily

Třetí série získává tři posily

Třetí série získává tři posily

Třetí série přinese pár nových postav, které budeme vídat v průběhu celé série. Takové známe momentálně tři a jestliže se chcete dozvědět, o koho půjde a kdo se těchto rolí zhostí, nakoukněte do článku.

14 0
13.1.2020

První posilou třetí série se stává herečka Skye P. Marshall (Black Lightning). Ta se zhostí role voodoo kněžky jménem Mambo Marie, která bude pomáhat Ambroseovi a Prudence s pronásledováním ničemného Blackwooda. Avšak Mambo má své vlastní skryté úmysly a touhy, které ji přitahují k našemu covenu a k Zeldě.

(Skye si zahrála v seriálu Black Lightning. Foto: The CW)


Nová série dále představí postavu Prince Pekla jménem Caliban, kterého si zahraje herec Sam Corlett. Tento temně pohledný mladík s nezvyklým půvabem byl stvořen z pekelné hlíny. Vyzve Sabrinu kvůli vládě na Pekelném trůnu a začnou kolem nich poletovat pekelné jiskry.

Poslední oznámenou posilou je herec Jonathan Whitesell (Beyond, The 100). Ten si zahraje pohledného mladíka Robina, který je milý a starostlivý, ale také provádí různé rošťárny a možná i dokonce něco horšího. Cestuje s cirkusem, který dorazí do Greendale a vypěstuje si city k Theovi. Zajímavostí je, že tento herec si už loni zahrál v sesterském seriálu Riverdale, kde ztvárnil agresivního Kurtze, který dost zavařoval Jugheadovi. Jde tak o prvního herce, který se objevil v obou seriálech a ztvárňuje jiné postavy.

(Jonathan působil už v seriálu Riverdale. Foto: The CW)

Zdroj: Deadline

Na kterou postavu jste zvědavi nejvíc?

Diskuze /1

surky3

No moc nadšenej z toho nejsem. Jonathan mi v Riverdale lezl krkem a Sam(a) si absolutně nedokážu představit jako prince pekla. Tak uvidíme co z toho vyleze.

14.1.2020 | 11:14:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu a její přátelé uvidíme už naposledy, protože se Netflix rozhodl tento seriál po čtyřech sériích ukončit. Závěrečných osm epizod bude odvysíláno letos na podzim a nám tak nezbývá nic jiného, než doufat, že se Sabrina dočká řádného konce. Mrzí vás, že se už blíží konec seriálu?

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás