Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Nicholas Scratch

Nicholas Scratch

Čaroděj na Akademii neviditelných umění, který se sblíží se Sabrinou.

Sezóny 4
2018 - 2020

Nicholas, kterého všichni oslovují Nick, je mladý a přitažlivý čaroděj, který studuje na čarodějnické Akademii. Je stoupencem názorů, které měl Edward Spellman, Sabrinin otec.

Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: čaroděj
  • Status: živý
  • Povolání: student na Akademii neviditelných umění

Rodinní příslušníci:

  • ?

Nick je studentem čarodějnické Akademie, který zde patří mezi největší oblíbence; mají ho rády jak čarodějky, tak i čarodějové. Když na tuto školu začne chodit Sabrina Spellmanová, Nick v ní najde zalíbení, protože je jiná, než všichni ostatní, které zná. Rychle se s ní spřátelí a pomáhá jí, když ho o to požádá. Je to také kvůli tomu, že on sám zastává názory, které měl bývalý velekněz Edward Spellman, který je Sabrininým otcem. A vidí, že se mu jeho dcera velmi podobá.

Společně tak vyrážejí na cestu za zavedením změn v Církvi noci, jejíž některé praktiky považují za barbarské a zastaralé. Ale není to vůbec lehká cesta, neboť jsou na ní jen oni dva.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

1. řada – Fakt jsem se snažila ho nemít ráda, protože Sabrina prostě má být s Harveym. Ale tahle postava, no je prostě dobře napsána i zahrána. A jeden z mála úkazů, kdy herec je vám nesympatický, ale postava ano. :) Po 3. řadě – hodnocení musím bohužel posunout dolů.

15.7.2020 | 9:45:19
babuna1999

Úžasná postava, v první sérii moc nezaujal, ve 2. se ale už vytáhl a ukázal co v něm opravdu je. Další úžasný herecký výkon.

2.7.2020 | 22:59:23
Jiri007

Nicholas je fakt dobrý, libi se mi jak spolupracuje se Sabrinou a že bez ni neuděla ani krok, a se Sabrinou jsou fakt dobře sehrana dvojka.

redaktor
9.7.2019 | 11:45:13
KaraSnowAllen

Nemám tohodle přeromantizovaného Romea vůbec ráda, neumí nic jiného, než běhat Sabrinou a všichni víme, že Sabrina patří k Harvymu. Vždyt ten tak nereálný, až to bolí, osobně nechápu, co na něm všichni vidí, je to hrozná, líbivá umělotina psaná dost na sílu, aby z něj byly pubertačky vlhký, takový nový Edward Cullen.

HellTsuku- je to jednodimenzionální postava, co je tam jen od toho, aby tam chodil bez trička, říkal Sabrině jak je úžasná, stačí?

9.6.2019 | 20:25:03
HellTsuku

KaraSnowAllen a co přestat na to koukat Shippařským pohledem? Tahle postava je mnohem zajímavější než nudný Harvey

3.6.2019 | 15:38:31
Car

Nicholas Scratche…hmmmm… co k nemu rict, v prvni serii me nejak nezaujal, zahadny carodej, ktery chce dostat Sabrinu (coz se podarilo – ehm necekane), ve druhe serii mi neprijde tak hroznej i kdyz ano malinko sheaperovsky idealizovanej, jak nazvala kolegyne Kara, ale i tak me svym zpusobem tak nejak bavi :-) nicmene vzdy budu ,,Sarvey" nebo jak se to ted rika Sabrine a Harveymu

29.4.2019 | 23:38:09
oskarka

Nick, jo ten se mi líbí!

26.4.2019 | 18:53:22
Tralery

Teď jsem viděl ten díl, jak tam pobíhali po lese převlečení za vlky a Karkůlky. Trochu sem se pozastavil nad tím, jak zde všichni 16–17ti letí mají vypracované, svalnaté postavy. To když já byl v tomhle věku, tak tomu tak nebylo – chození do posilovny bylo to poslední, čím by se tehdá mí vrstevníci zabývali. Nejspíš jsem se narodil do špatné doby. Jsem rád, že mi tento seriál otevírá oči a ukazuje skutečný svět. A též i to, jak všichni milují transgendery (Susie).. obzvláště u lesů v maloměstech, v silně křesťanských zemích (USA) ;)

13.4.2019 | 0:42:58
FValek

Taky ho moc nemusím, ale musím uznat, že tam dělá dobrou práci… Kdyby Harvey nebyl s Roz, tak bych ho asi nemusel víc, ale Sabrina ho potřebovala…

11.4.2019 | 17:47:58
mar.st

Ve druhé řadě velmi dobrý

10.4.2019 | 21:21:19
1

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama