Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Alfonso Neapolský

Alfonso Neapolský

Alfonso Neapolský

Budoucí král Neapole.

Sezóny 2
2014 - 2015

Alfonso je syn krále Ferdinanda Ferranteho, krále Neapole. Za manželku si vzal Ippolitu Mariu Sforzu a do budoucnosti se s ním počítá jako s nástupcem Neapolského království. Zatím je v pozici vévody, který je zároveň vojenský velitel. Tudíž, i když není králem, má již velmi vysokou moc.

Alfonso je jednoznačně horkokrevný člověk, nestrpí žádné zrady, intriky ani podvody. Jako malého jej vyučili ve zbrani, z čehož ve svém aktuálním věku velmi těží. K souboji používá dva naostřené meče, které nosí neustále u sebe.


Za svého úhlavního nepřítele považuje Lorenza I. Medicejského. Nenávidí ho z toho důvodu, že kdysi býval milencem jeho současné manželky Ippolity Marii Sforzy, která k němu neustále něco cítí. Alfonso je tak na straně Říma, která stojí proti Florencii, proto ho z toho důvodu také nenávidí.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

25.7.2014 | 18:37:43

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás