Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Aslan Al-Rahim

Aslan Al-Rahim

Turek, záhadná a éterická postava.

Sezóny 3
2013 - 2015

U Al-Rahima není jasné, zda je živou či smyšlenou postavou. Zjevuje se Leonardovi ve vizích, kde mu řekne, ať najde Knihu listů. Turek si je vědom Leonardovi geniality a inteligence, proto dá tento úkol právě jemu.

Když se s ním Leonardo poprvé setká, tak mu Al-Rahim pomůže rozpomenout si na svou matku, kterou Leonardo nikdy nepoznal. Ve svých vzpomínkách však neuvidí, jak vypadala.


Al-Rahim řekne Leonardovi, aby Knihu listů našel, protože ho vybral sám osud. Leonardo je ze svého poslání nadšení, ale ještě uvidíme, co je ta tajemná Kniha listů.

Nakonec se ukáže, že se tento záhadný Turek nezjevuje pouhému Leonardovi, ale také se zjevuje Lucrezii Donati, která na něj narazí na své cestě do Osmanské říše.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama