Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Nazzareno Dragonetti

Nazzareno Dragonetti

Kapitán stráží rodu Medici.

Sezóny 3
2013 - 2015

Nazzareno Dragonetti je kapitánem stráží rodu Medici, jehož loajalita stojí na hraně. Nazzareno dokonale ovládá bojové umění a je tak velmi cenným strážcem. Zároveň je poměrně drsným a tvrdým kapitáne, který však nemá sklony k brutalitě. V rozhodujících chvílích dokáže být spravedlivý a poctivý.

Nazzareno v seriálu ukáže, že sám neví, na čí straně má stát. Láká jej strana Říma, ale svůj slib dal Florencii. Těžká zkouška nakonec ukáže, že je Nazzareno věrný Florencii, hlavně vládnoucímu rodu Medici.


Po této těžké zkoušce už natrvalo zakotví u rodu Medici. Později začne ochraňovat mladou Vanessu Moschellu, která čeká dítě s Giulianem Medicejským, bratrem Lorenza Medicejského. Nazzareno ví, že je toto dítě pro rod Medici důležité, pro jej, na rozkaz Clarice Orsini, chrání seč může.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Liss93

Zpočátku těžce nesympatický, ale nakonec se z něj vyloupl důvěryhodný a čestný muž

6.9.2015 | 19:32:15

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama