Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Sophia

Sophia

Sophia

Leonardova chytrá sestra.

Sezóny 1
2015 - 2015

Sophia je sestrou slavného Leonarda da Vinciho. Není jasné, jaký přesný rodinný vztah mezi nimi je. Buď jsou vlastními, nebo nevlastními sourozenci. Určitě vědí, že je jejich matkou Caterina, ale netuší, zda je Sophiiním otcem Piero da Vinci.

Sophia je svému bratrovi velmi podobná. Je vynalézavá, chytrá, pohledná a tvrdohlavá. Poprvé se s ní setkáváme ve chvíli, kdy je zavřena ve sklepě Lupa Mercuriho, který potřebuje přečíst poslední stránku z Knihy listů. Sophia prvně netuší, o co jde, ale záhy zjistí, že stránku skutečně dokáže přečíst.


Leonardo a Sophia si velmi rozumí. Jsou šťastní, že se našli, i když o sobě nevěděli. Oba toužili po pravé rodině, což se jim nyní splnilo.

Když Leonardo plánuje poražení osmanského útoku, Sophia se ihned nabídne, že mu pomůže. Brzy zjistí, že její bláznivý bratr vymyslel ještě bláznivější stroj, díky kterému by Osmany dokázal porazit.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás