Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Sophia

Sophia

Leonardova chytrá sestra.

Sezóny 1
2015 - 2015

Sophia je sestrou slavného Leonarda da Vinciho. Není jasné, jaký přesný rodinný vztah mezi nimi je. Buď jsou vlastními, nebo nevlastními sourozenci. Určitě vědí, že je jejich matkou Caterina, ale netuší, zda je Sophiiním otcem Piero da Vinci.

Sophia je svému bratrovi velmi podobná. Je vynalézavá, chytrá, pohledná a tvrdohlavá. Poprvé se s ní setkáváme ve chvíli, kdy je zavřena ve sklepě Lupa Mercuriho, který potřebuje přečíst poslední stránku z Knihy listů. Sophia prvně netuší, o co jde, ale záhy zjistí, že stránku skutečně dokáže přečíst.

Leonardo a Sophia si velmi rozumí. Jsou šťastní, že se našli, i když o sobě nevěděli. Oba toužili po pravé rodině, což se jim nyní splnilo.

Když Leonardo plánuje poražení osmanského útoku, Sophia se ihned nabídne, že mu pomůže. Brzy zjistí, že její bláznivý bratr vymyslel ještě bláznivější stroj, díky kterému by Osmany dokázal porazit.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama