The Defenders
84/100 - 130×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

S01E08: The Defenders

S01E08: The Defenders

Danny má další příležitost ke zničení Ruky. Luke, Jessica a Matt se pouští do sebevražedné mise. Colleen má šanci zbavit se své minulosti.

cz sk
18.8.2017
58 minut

Základní info:

Režie: Farren Blackburn
Scénář: Lauren Schmidt Hissrich, Marco Ramirez
Hrají: Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Finn Jones (Danny Rand), Krysten Ritter (Jessica Jones), Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Simone Missick (Misty Knight), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Élodie Yung (Elektra Natchios), Ramón Rodríguez (Bakuto), Wai Ching Ho (Gao), Yutaka Takeuchi (Murakami), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rebellcz

Naštěstí to mělo „jenom“ 8 dílů. Madam Gao, DD, Stick super. Vtípky taky. Zbytek průměr. Celkově jsou postavy sympatičtější než když jedou „solo“. Příběh nic moc. Btw to jako se měl zřítit celý New York, protože vezmou tu fosílii ? :D

31.8.2017 | 20:38:44
Golradir

Matt vs Elektra je prostě ukázka toho, že Daredevil má prvotřídně propracovaný svět postavy. Ostatní hrdinové mu hráli druhé housle(hlavně LC a JJ). Iron Fist byl pro příběh Defenders, také klíčový a jeho postavu mám rád. No ale Luke Cage a Jessica Jones mi přišli v Defenders docela zbyteční neměli žádnou spojitost s Rukou a to mi docela vadilo a o té jejich bojové choreografii ani nemluvě…

31.8.2017 | 20:04:21
Milianeto

cakal som viac od finale, ale Matt vs. Elektra bola pecka

28.8.2017 | 23:22:38
Kostitrask

Za mě teda zklamáni. Pořád jsem čekal, že se to zlepší, ale ono ne :( madam Gao s DD to nejlepší. JJ a IF ušli, ale Luke? No celkově 55%.

28.8.2017 | 11:39:01
Misso

Wolfinator1 v komixe bola postava detektivky z kibernetickou pazou (Knight, Misty) A hodnoenie bavilo ma to a žral som to, ale aj tak si myslím že to bolo trošku sílené a dal by som nejaké dva diely kde by viac rozvinuly tu rozdielnosť charakterov v týme a využitie ich špecializácií. Daredevil ako ninja z vysokým potencialom pre spionaž a sledovanie, súkromné očko a aj Deny bol na začiatku vykeslený ako možno nie znalý ale ako človek čo sa dostane napadito kam chce (prve diely Iron Fist). Podla mna je to super ale potencial je nevyužitý. Dám 80 ale skôr by som hodnotil na 70

26.8.2017 | 17:32:45
Wolfinator1

Špatná nepřehledná akce ve tmě. Máme pár minut než to bouchne a v klídku jdeme a povídáme si před výtahem ještě, žádnej spěch. Bakuto je jako nepřůstřelnej od kdy. Zdravotní sestra nemůže vzít useklou ruku, aby jí přišili to jí asi nikdo neučil, chudák detektivka bude teď mít hák jak pirát asi :D. Celkově díl a seriál tak těch 60%. Čekal jsem mnohem víc teda no.
Snad 3. serie DD a Punisher mi zlepší chuť.

25.8.2017 | 14:34:07
Angi

Hodnotím jako celek, za 60%. Nebudu psát negativa, tak alespoň pochválím, co se mi líbilo – bojové scény. Dávám přednost příběhu, ale tentokrát vynikly pouze akční pasáže. Jediné, co si budu z celých Defenders pamatovat je, že Iron Fista přivazovali k židli dva slepci co měli celkem jen tři ruce. Jo a kdyby někdo věděl, proč Bakuta neovlivnily kulky, co do něj Misty nasypala, klidně PM mi.

25.8.2017 | 6:04:01
Ansy

Skvělý. DD to zas chudák schytal. Doufám, že Elektra je ok a docela ráda bych viděla návrat Gao. A naprosto mě dostal IF, jak sledoval město jako to dělával DD. V první chvíli jsem myslela, že to je Matt. :D

24.8.2017 | 15:12:59
mkbn

hodně otevřený konec, doufám že ještě potkáme Gao, Elektru a snad i japonce. Mohli dát víc prostoru Alexandře, docela jsem se těšil na souboj s japoncem a nic z toho. IF slabý, zbytek týmu jakž-takž, DD dobrý. Škoda Sticka, ještě mohl něco předvést.

24.8.2017 | 10:42:54
dbar

Čekal jsem, kdy ten utržený výtah dopadne, alespoň nějaký otřes a ono nic, prostě nedopadl.

24.8.2017 | 10:42:24

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama