The Defenders Gao

Gao

Gao

Členka zločinecké organizace Ruka, která má na starost distribuci heroinu.

Sezóny 4
2015 - 2017

Madam Gao stojí v čele zločinecké organizace Ruka, která v New Yorku rozšiřuje umělý heroin. Ještě před příchodem Daredevila byla zapletena do oživení Harolda Meachuma, který souhlasil s tím, že díky jeho firmě budou moci přivážet do New Yorku heroin. Harold jí to slíbil za to, že vyléčí jeho rakovinu.

S madam Gao se setkal i Wilson Fisk, který ji požádal o pomoc s přetvořením Hell's Kitchen za to, že jí dovolí rozšiřovat její drogu. Jejich spolupráce nakonec nedopadla moc dobře, vše jim pokazil Daredevil, proti kterému madam Gao poslala své muže. Po příchodu Dannyho Randa se šíření umělého heroinu opět zlepší, ale když zjistí, že se jedná o nového Iron Fista, tak nastanou problémy.


Ač madam Gao vypadá jako hodná a milá babička, tak ve skutečnosti se jedná o velmi krutou, avšak upřímnou ženu. Dokonce ovládá i nadpřirozené schopnosti a několik set let stará.

Gao se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (1 epizoda)
  • první řadě seriálu Iron Fist (9 epizod)
  • první řadě seriálu The Defenders (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Výborná

redaktor
3.10.2018 | 10:01:16
Horyo

Doufám že už ji nikdy neuvidím :)

29.8.2017 | 12:16:51
mkbn

Jedna z nejzajímavějších postav

24.8.2017 | 10:45:54
Kothy

Tvrda zaporacka.

8.4.2017 | 17:06:14

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás