The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Carson Wolf

Carson Wolf

Zkorumpovaný velící agent Vnitřní bezpečnosti.

Sezóny 1
2017 - 2017

Carson Wolf si vybudoval svou kariéru u Vnitřní bezpečnosti, kde se stal velícím agentem pobočky v New Yorku. Rád chodí do akce, ale poté, co byl zvolen vedoucím, tuto zálibu musel omezit. V akci jsme ho mohli vidět například během zatýkání Davida Liebermana, kterého nezatkl, ale rovnou zabil. David však přežil, protože ho před kulkou zachránil mobil.

Ač se může zdát, že Carson má pouze křivou mluvu, tak to není vše. Jedná se o zkorumpovaného agenta, který do USA pašuje drogy z Afghánistánu. Dlouhou dobu spolupracoval s Williamem Rawlinsem, Rayem Schoonoverem a dalšími, se kterými zakládal tajné operace, které nebyly schvalovány vládou. Díky těmto operací pašovali zmiňované drogy.

Carson nakonec doplatil na to, co dělal. Vyhledal ho totiž Punisher, který se dozvěděl o tom, že měl něco společného se smrtí jeho ženy.

Carson Wolf se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

skoda ze sa viac nepredviedol ale bitka s punisherom neskutocna

21.12.2017 | 15:38:02

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama