The Defenders Carson Wolf

Carson Wolf

Carson Wolf

Zkorumpovaný velící agent Vnitřní bezpečnosti.

Sezóny 1
2017 - 2017

Carson Wolf si vybudoval svou kariéru u Vnitřní bezpečnosti, kde se stal velícím agentem pobočky v New Yorku. Rád chodí do akce, ale poté, co byl zvolen vedoucím, tuto zálibu musel omezit. V akci jsme ho mohli vidět například během zatýkání Davida Liebermana, kterého nezatkl, ale rovnou zabil. David však přežil, protože ho před kulkou zachránil mobil.

Ač se může zdát, že Carson má pouze křivou mluvu, tak to není vše. Jedná se o zkorumpovaného agenta, který do USA pašuje drogy z Afghánistánu. Dlouhou dobu spolupracoval s Williamem Rawlinsem, Rayem Schoonoverem a dalšími, se kterými zakládal tajné operace, které nebyly schvalovány vládou. Díky těmto operací pašovali zmiňované drogy.


Carson nakonec doplatil na to, co dělal. Vyhledal ho totiž Punisher, který se dozvěděl o tom, že měl něco společného se smrtí jeho ženy.

Carson Wolf se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

skoda ze sa viac nepredviedol ale bitka s punisherom neskutocna

21.12.2017 | 15:38:02

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás