The Defenders Hiroči

Hiroči

Hiroči

Člen společnosti Asano Robotics a důležitý člen Ruky.

Sezóny 1
2016 - 2016

Hiroči je podnikatel, který aktuálně žije v New Yorku, kde stojí v čele společnosti Asano Robotics. Jednu chvíli po něm šla i Elektra, která napadla jeho společnost, aby získala cenné informace. S útokem jí nakonec pomohl i Daredevil.

Ve skutečnosti však Hiroči nebyl tak nevýrazný, jak se na první pohled mohlo zdát. Nepracuje totiž pouze pro Asano Robotics či Roxxon Corporation, nýbrž pro samotnou Ruku, tedy organizaci, která má spadeno na město New York.


Pro jeho plány se stal velmi důležitý podivný účetní Stan Gibson, který pro Hiročiho začal pracovat jenom kvůli tomu, že mu Ruka unesla jeho syna. Hiroči však věděl, že po Gibsonovi někdo jde, a proto ho chránil, seč mohl.

Hiroči se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás