The Defenders Jake Nelson

Jake Nelson

Jake Nelson

Válečný veterán, který se přidá k Billymu Russoovi.

Sezóny 1
2019 - 2019

Jake Nelson je válečný veterán, který se po návratu do rodné země dostal do problémů. Není schopen se totiž zařadit zpátky do společnosti, která mu přijde plná slabochů. Chodí proto na sezení válečných veteránů, které vede Curtis Hoyle, a navštěvuje psychoterapeutku Kristu Dumont.

Právě během jednoho sezení se o něm dozví Billy Russo, který ho kontaktuje. Vzhledem k tomu, že se na svět dívají velmi podobně, se z nich stanou přátelé, kteří se později s ostatními válečnými veterány rozhodnou vyloupit podnik.


Jake je z celé akce nadšený, nicméně kvůli své závislosti na drogách odejde pryč, načež ho dostane do svých rukou Punisher, který z něj nakonec dostane Billyho polohu.

Jake Nelson se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás