The Defenders Karl Malus

Karl Malus

Karl Malus

Doktor provádějící nelegální experimenty, díky kterým Jessica a Alisa přežily autonehodu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Dr. Karl Malus se věnoval lidské genetice a její úpravě. Pracoval u společnosti IGH, kde prováděl nelegální experimenty na lidech. Jeho důvody však nebyly čistě průkopnické, usiloval totiž předně o to, aby zachránil lidské životy. A to se mu také několikrát povedlo.

Po autonehodě rodiny Jonesů byla k němu převezena dívka jménem Jessica. Tu se mu podařilo úspěšně zachránil, ale ještě měl možnost zachránit její matku Alisu. Její stav byl na tom mnohem hůř. a proto, když se mu ji také podařilo zachránit, měla mnohem komplikovanější vedlejší účinky.


Malus postupně přesvědčil Alisu o tom, že s ní měl dobré úmysly. Když se vše urovnalo, tak s Alisou začal i žít, protože se do sebe zamilovali. Po pár letech se nakonec i vzali. Životy se jim však zkomplikovaly ve chvíli, kdy začal někdo zkoumat nelegální experimenty, které Malus prováděl v IGH.

Karl Malus se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Trochu magor.

10.4.2018 | 19:08:06

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás