The Defenders Lawrence Wilkins

Lawrence Wilkins

Lawrence Wilkins

Člen rady společnosti Rand Enterprises.

Sezóny 1
2017 - 2017

Lawrence Wilkins je jedním z několika členů rady newyorské společnosti Rand Enterprises. Členem byl už za doby Wendella Randa a Harolda Meachuma, se kterými se přátelil. Jak Wendell, tak i Harold však zesnuli, a proto musel začít spolupracovat s Wardem Meachumem a Joy Meachum, kteří převzali po svém otci místo v čele společnosti.

Ač se Lawrence s Wardem a Joy někdy nepohodne, tak je respektuje a dává na jejich rozhodnutí. Vše se změní ve chvíli, kdy se vrátí patnáct let nezvěstný Danny Rand, syn zesnulého Wendella Randa. Lawrence si všimne, že Dannyho rozhodnutí neprospívají firmě a její budoucnosti, a proto se rozhodne proti Meachumovým a Randovi zakročit.


Společně se zbytkem rady se sejde a projedná s nimi odchod stávajících šéfů. Rada se jednoznačně shodne na jejich odchodu, a proto jim oznámí jejich vyhazov. Lawrence si svého úspěchu náležitě užívá, protože nyní stojí v čele mocné společnosti, která může ještě velmi dlouho prosperovat.

Lawrence Wilkins se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

nesympaticky…

14.4.2017 | 14:14:17

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás