The Defenders Maggie Grace

Maggie Grace

Maggie Grace

Řadová sestra a Mattova matka.

Sezóny 1
2018 - 2018

Maggie Grace je velmi pobožnou ženou, která se už během dospívání chtěla stát jeptiškou. Její víra však nebylo to jediné, co ji fascinovalo. Kromě toho si chtěla i užívat, a proto jednoho dne zašla na boxerský zápas, kde poznala Jacka Murdocka. Tito dva se dali brzy dohromady a měli spolu dítě jménem Matt.

Po porodu však Maggie měla pocit, že podvedla svého Boha, a proto opustila jak Jacka, tak i svého syna. S tím se následně setkala po několika letech, kdy Matt osiřel. Nikdy mu však neřekla, že je jeho matkou, protože si myslela, že tak to bude lepší.


Osud však tyto dva opět spojil dohromady. Když se Matt ocitl ve vážných problémech, tak ho otec Lantom dovezl do sirotčince, kde pracuje právě Maggie. Zde se o něj začala starat a vedla s ním rozhovory o víře. Nevědomky mu pak prozradila, že je jeho matkou.

Maggie Grace se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zvlastni postava…

17.11.2018 | 16:19:22

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás