The Defenders Zip

Zip

Zip

Jeden z poskoků Cottonmoutha, který se pak přidal na stranu Diamondbacka.

Sezóny 1
2016 - 2016

Zip je jeden z poskoků Cottonmoutha, který mu nařídil, aby spolu s Sugarem dělal ochranku jeho sestřenici Mariah. Později vyhrožoval Linovým, vlastníkům restaurace, kteří pronajímali malý byt Lukeovi, aby finančně podpořili Mariah v jejích politických činnostech. Zip v restauraci zničil několik dekorací, ale než stihl napáchat další škody, tak se tam objevil Luke Cage, který si s ním a jeho kumpány hravě poradil.

Tak se dostal Zip do konfliktu s Lukem. Byl také svědkem setkání mezi Cornellem a Domingem, na kterém si ti dva vyhlásili válku. Zip se též zbavil těla Chica Diaze, kterého zabil zkorumpovaný detektiv Rafael Scarfe. Poté, co byl Cottonmouth zavražděn, začal pracovat pro Shadese a potom i pro Diamondbacka. Ten mu později nařídil, aby zabil Shadese, ale to se mu nepovedlo, protože jím byl přemožen a zabit.


Zip se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

pako…

12.4.2017 | 15:13:59

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás