Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

8. řada přivítá dvě nové posily

8. řada přivítá dvě nové posily

Byl vyhlášen casting na dvě nové postavy, které se budou v 8. a předpokládané finální řadě objevovat. Pokud vás tedy zajímá, s kým budeme mít tu čest, otevřete si zbytek článku.

0 0
8.1.2013

Prvním nováčkem bude žena. Její jméno je Evelyn Vogel a je to doktorka. Ovšem ne jen tak ledajaká doktorka – rovnou neuropsychiatrička. Je jí kolem 50 a pomáhá polici při sestavování profilů vrahů. (SpoilerTV dokonce tipuje, že by mohla řešit, kdo zabil LaGuertu.)

Nováčkem číslo 2 je pak Jacob Elroy. Tomu je kolem 40, má být pohledný a také přímý člověk, a také bude bývalým policistou, který si otevřel kancelář soukromého očka. (Zde SpoilerTV tipuje, že buď Angel anebo Tom využijí jeho služeb k vypátrání LaGuertina vraha.)

Nic samozřejmě není vytesané do kamene, ale pokud se tipy vyplní, bude mít Dexter opět hezky zatopeno pod kotlem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama