Dexter
93/100 - 586×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Bude mít osmá série více epizod?

Bude mít osmá série více epizod?

Protože se předpokládá a je téměř dané – až na výroky Davida Nevinse, že 8. série bude poslední sérií celého seriálu, objevily se o ní na internetu podivné zvěsti. Totiž fakt, že se 8. řada začne natáčet už v únoru, vyvolal debaty o tom, zda tento brzký start natáčení nebude souviset s tím, že bude mít poslední série více epizod, konkrétně 16. K tomuto číslu se totiž váže další číslo: 100 – podle jednoduché matematiky zjistíte, že kdyby každá řada měla 12 epizod, pak se dostáváme na celkový počet 96 – a nebylo by to symbolicky kulaté číslo hezčí? Zatím však není nic vytesané v kameni, to již bude práce (nejen) scénáristů, kteří tento týden mají začít 8. řadu psát.

0 0
15.10.2012

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

Tooni

No já jsem obeznámen s tím faktem že když seriál dosáhne 100 epizod tak tím ukončí smlouvu s televizní stanicí a může si pokračovat " jak je mu libo" .

17.10.2012 | 16:18:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama