Dexter
93/100 - 586×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Kdo jako první opustí seriál?

Kdo jako první opustí seriál?

Pokud vám nevadí spoilery, navíc takto zásadní, pokračujte ve čtení a zjistěte, kdo jako vůbec první opustí seriál a kdy to bude.

0 0
20.9.2012

Už dříve jsme psali, že hned v prvním díle sedmé řady 7×01 Are You…? odejde jedna postava. A nebude to odchod z města do města, ale rovnou do věčných lovišť. Tipovala se také i jedna postava, u níž by to bylo nejpravděpodobnější a teď se ony tipy vyplnily.

Hned v první epizodě proto dojde ke smrti Mikea Andersona (Billy Brown), nového detektiva, který se objevil v šesté sérii, která se tímto tak stala jeho prakticky první a poslední. Co si o tom myslíte? Zalíbil se vám Mike natolik, že vás jeho „odchod“ mrzí anebo si myslíte, že je to naopak dobře?

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

verda

vůbec :)

20.9.2012 | 22:02:27
Kauly

RIP :D

20.9.2012 | 22:32:20
novoten

Samozřejmě je škoda, že zemře, ale pravdou je, že když jsem si přečetl „Mike Anderson“, tak jsem na zlomek sekundy přemýšlel, kdo to vůbec je a nebýt fotky, tak mám problém si ho zařadit :) Sympaťák, ale trvale fakt neutkvěl.

20.9.2012 | 23:56:55
Hawlas

Neměl dostatek času „přirůst k srdci“… ale škoda, mohla to být dobrá postava… doufám, že aspoň umře obstojným způsobem :-D

22.9.2012 | 9:31:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama