Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Louisův sběratelský koutek

Louisův sběratelský koutek

V minulé epizodě 7×02 Sunshine and Frosty Swirl jsme krátce nahlédli do Louisova počítače a zjistili, že se věnuje nejenom stalkování Dextera, ale také rád draží hrnky a recenzuje akční figurky. Uvnitř článku se jim podíváme trošku na zoubek.

0 0
9.10.2012

Louis je zcela jistě muž mnoha zájmů. Krom práce ho zajímá jeho přítelkyně, jeho prostitutky, vývoj počítačových her, aukční síně, vývoj aplikací a sběratelství.

Například akční figurka AquamanaDC Universe. A jeho superschopnosti jsou úžasné. Umí mluvit s rybami a také je ovládat. Jeho rajónem je voda, ale na suchu by si ani neškrtnul. Právě proto není zrovna oblíbeným superhrdinou, což dokazují i kluci z The Big Bang Theory, protože podle jednoho z nich „je Aquaman trapnej“. Co je však konkrétně na této figurce zajímavé, že se do prodeje dostala teprve před měsícem, tedy mnohem dřív, než byla epizoda natočena. Buď tedy měl Showtime nějakou smlouvu s vydavatelem a ten jim figurku poskytl k zapůjčení v předstihu, anebo tuto scénu jednoduše dotočili později, což mohlo být poněkud šibeniční. Výběr právě této figurky je však odvislý od toho, že jeden ze scénáristů, Tim Schlattmann, je Aquamanovým fanouškem, tento video vstup byl tedy jeho nápad, přestože epizodu napsal Manny Coto.

Druhým sběratelským kouskem je hrnek s nápisem Lost in Space. Ten by Louis rád prodal za 4,99 dolarů (asi sto korun), což určitě není moc. Proč by ale takový kousek nádobí měl být zajímavý? Odkazuje totiž na stejnojmenný sci-fi seriál z roku 1965, který se dočkal tří sérií. Těžko říct, v čem je tento kus nějak výjimečný, možná – a pokud v tom budeme vyšší smysl hledat, přestože tam být nemusí – takto chtěli jen tvůrci naznačit, že Louis si žije ve svém světě (vesmíru), v němž je ztracený. Třeba nás ale ještě překvapí!

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

Hurley

Nepochopím, jak může být kdokoliv fanouškem Aquamana…

čestný člen redakce
9.10.2012 | 12:14:59
Noviczek

zajímalo by mě, jestli vážně existuje ten vyhledávač Eliot, v Dexterovi je to vymakanější než google :D

9.10.2012 | 14:34:41
Elhonzo

To sme dva já nechápu k Aquamenovi ještě Supermana podle mě dvě zbytečný postavy DC universe

9.10.2012 | 16:28:47
viselec

To jste, ale nečetli Aquamana new 52. Moc dobrý počtení.

13.10.2012 | 7:51:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama