Dexter Spoilerové popisy prvních čtyř epizod

Spoilerové popisy prvních čtyř epizod

Spoilerové popisy prvních čtyř epizod

K popisu první epizody se teď dostávají i popisy dalších tří. Všechny si je můžete přečíst uvnitř článku, stejně jako se podívat na pár nových fotek a zjistit si jednu novou spoilerovou informaci k prvnímu dílu.

0 0
21.9.2012

7×01 Are You…? – Poté, co Debra přistihne svého bratra, jak zabil Travise Marshalla, pokusí se s Dexterem vše urovnat a zahladit jejich stopy v této vraždě. Mezitím se detektiv Mike Anderson dostane do nešťastné potyčky, Quinn s Batistou začnou pracovat na nahrazení napáchaných škod a LaGuerta objeví důkaz, který ji donutí znovu otevřít případ Řezníka ze zálivu. A navíc: už víme, kdo bude první Dexterovou obětí. Je na téhle fotce a jmenuje se Enver Gjokaj. Údajně prý provedl něco strašného, z čeho se musí vzpamatovat celé oddělení vražd. Nebude to snad včera zmiňovaná něčí smrt?

7×02 Sunshine and Frosty Swirl – Když se místní trestanec ozve, že má informace a patnáctiletém kriminálníčkovi, začne Miami Metro zajišťovat nové důkazy. Debra se pokusí Dextera vyléčit z jeho temných myšlenek. Mezitím případ Mika Andersona zavede policii na stopu ukrajinské mafii a pomstychtivý Louis se nepřestane plést do Dexterova života. A navíc:galerii naleznete několik nových fotek.


7×03 Buck the System – Dexter se pokusí vzít Debru s sebou za svým novým cílem. Zatímco ukrajinská mafie prahne po pomstě za smrt jednoho jejich člena, Quinn se blízce seznámí s jednou striptérkou z baru. LaGuerta, přesvědčená o tom, že Řezník ze zálivu je stále naživu, zkusí přesvědčit Batistu, aby znovuotevřel jeho případ.

7×04 Run – Poté, co Miami Metro dopadne nebezpečného vraha, vše se pro ně začne vybarvovat v černých barvách, na což doplatí hlavně Debra. Ve snaze pomoci své sestře Dexter vstoupí do hry na kočku a na myš, zatímco ukrajinská mafie jde stále za svou pomstou.

Diskuze /1

alexis

Enver Gjokaj je herec, ne jméno postavy.

26.9.2012 | 22:09:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson