Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Spoilerové popisy prvních čtyř epizod

Spoilerové popisy prvních čtyř epizod

K popisu první epizody se teď dostávají i popisy dalších tří. Všechny si je můžete přečíst uvnitř článku, stejně jako se podívat na pár nových fotek a zjistit si jednu novou spoilerovou informaci k prvnímu dílu.

0 0
21.9.2012

7×01 Are You…? – Poté, co Debra přistihne svého bratra, jak zabil Travise Marshalla, pokusí se s Dexterem vše urovnat a zahladit jejich stopy v této vraždě. Mezitím se detektiv Mike Anderson dostane do nešťastné potyčky, Quinn s Batistou začnou pracovat na nahrazení napáchaných škod a LaGuerta objeví důkaz, který ji donutí znovu otevřít případ Řezníka ze zálivu. A navíc: už víme, kdo bude první Dexterovou obětí. Je na téhle fotce a jmenuje se Enver Gjokaj. Údajně prý provedl něco strašného, z čeho se musí vzpamatovat celé oddělení vražd. Nebude to snad včera zmiňovaná něčí smrt?

7×02 Sunshine and Frosty Swirl – Když se místní trestanec ozve, že má informace a patnáctiletém kriminálníčkovi, začne Miami Metro zajišťovat nové důkazy. Debra se pokusí Dextera vyléčit z jeho temných myšlenek. Mezitím případ Mika Andersona zavede policii na stopu ukrajinské mafii a pomstychtivý Louis se nepřestane plést do Dexterova života. A navíc:galerii naleznete několik nových fotek.

7×03 Buck the System – Dexter se pokusí vzít Debru s sebou za svým novým cílem. Zatímco ukrajinská mafie prahne po pomstě za smrt jednoho jejich člena, Quinn se blízce seznámí s jednou striptérkou z baru. LaGuerta, přesvědčená o tom, že Řezník ze zálivu je stále naživu, zkusí přesvědčit Batistu, aby znovuotevřel jeho případ.

7×04 Run – Poté, co Miami Metro dopadne nebezpečného vraha, vše se pro ně začne vybarvovat v černých barvách, na což doplatí hlavně Debra. Ve snaze pomoci své sestře Dexter vstoupí do hry na kočku a na myš, zatímco ukrajinská mafie jde stále za svou pomstou.

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

alexis

Enver Gjokaj je herec, ne jméno postavy.

26.9.2012 | 22:09:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama