Dexter
94/100 - 588×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Spoilery z osmé a desáté epizody

Spoilery z osmé a desáté epizody

Na nedávno doplněných promo fotkách k desáté epizodě jste si mohli všimnout nové neznámé tváře. V osmé epizodě nás zase čeká jeden údajně šokující zvrat. Více informací získáte po otevření článku.

0 0
16.11.2012

Nejprve si povíme, co (nebo spíše kdo) nás čeká v epizodě 7×10 The Dark… Whatever. Ti, kteří již četli synopsi epizody, již vědí, že nás i Dextera překvapí nečekaná návštěva. Konkrétně se do Miami přijede otec Hannah. Hrát ho bude Jim Beaver (Supernatural, Justified) a v seriálu se bude jmenovat Clint McKay. Copak se chystá na slunné Floridě dělat? A proč se rozhodl setkat s Dexterem? To zjistíme nejspíš až za dva týdny.

Dexovi navíc nebude šlapat na paty jen LaGuerta. V desátém díle se totiž vrátí i jedna stará známá tvář. A kdo? Nikdo jiný než bývalý kapitán Tom Matthews. Vypadá to na pěknou polízanici.

A teď k oné prý šokující události z nadcházejí epizody 7×08 Argentina. V tomto díle totiž prý „někdo umře“. Respektive dojde k doznání, které se už roky připravovalo, a které nás (podle TV Guide) šokuje a překvapí. Co myslíte, že se chystá?

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

sir Humphrey Appleby

Říká si o to Quinn, ale ten to nebude, bude to asi LaGuerta, proto se vrátí Matthews :-).. a nebo někdo zcela jiný :-)

16.11.2012 | 12:35:07
kukuraj

To je uplne jasne, na rade je Dexter. :-)

16.11.2012 | 14:59:05
sir Humphrey Appleby

a nebo, jestli chtějí opravdu šokovat, tak Deb.

16.11.2012 | 15:14:06
mc emil

Quinn, LaGuerta a ani Debra to být (v případě Quinna a LaGuerty možná zatím) nemůžou (kdo čte spoilerová preview, tak ví proč)… Takže jsem zvědavý, kdo to bude. Tipuju Jamie Batistu a modlím se, aby to neschytala Astor, nebo Cody (v tom traileru na osmý díl po Dexterovi stříleli, takže proč by to nešťastnou náhodou nemohl odnést někdo z nich, když budou zrovna s Dexem?).

16.11.2012 | 22:41:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama