Dexter Spoilery z osmé a desáté epizody

Spoilery z osmé a desáté epizody

Spoilery z osmé a desáté epizody

Na nedávno doplněných promo fotkách k desáté epizodě jste si mohli všimnout nové neznámé tváře. V osmé epizodě nás zase čeká jeden údajně šokující zvrat. Více informací získáte po otevření článku.

0 0
16.11.2012

Nejprve si povíme, co (nebo spíše kdo) nás čeká v epizodě 7×10 The Dark… Whatever. Ti, kteří již četli synopsi epizody, již vědí, že nás i Dextera překvapí nečekaná návštěva. Konkrétně se do Miami přijede otec Hannah. Hrát ho bude Jim Beaver (Supernatural, Justified) a v seriálu se bude jmenovat Clint McKay. Copak se chystá na slunné Floridě dělat? A proč se rozhodl setkat s Dexterem? To zjistíme nejspíš až za dva týdny.

Dexovi navíc nebude šlapat na paty jen LaGuerta. V desátém díle se totiž vrátí i jedna stará známá tvář. A kdo? Nikdo jiný než bývalý kapitán Tom Matthews. Vypadá to na pěknou polízanici.


A teď k oné prý šokující události z nadcházejí epizody 7×08 Argentina. V tomto díle totiž prý „někdo umře“. Respektive dojde k doznání, které se už roky připravovalo, a které nás (podle TV Guide) šokuje a překvapí. Co myslíte, že se chystá?

Diskuze /4

sir Humphrey Appleby

Říká si o to Quinn, ale ten to nebude, bude to asi LaGuerta, proto se vrátí Matthews :-).. a nebo někdo zcela jiný :-)

16.11.2012 | 12:35:07
kukuraj

To je uplne jasne, na rade je Dexter. :-)

16.11.2012 | 14:59:05
sir Humphrey Appleby

a nebo, jestli chtějí opravdu šokovat, tak Deb.

16.11.2012 | 15:14:06
mc emil

Quinn, LaGuerta a ani Debra to být (v případě Quinna a LaGuerty možná zatím) nemůžou (kdo čte spoilerová preview, tak ví proč)… Takže jsem zvědavý, kdo to bude. Tipuju Jamie Batistu a modlím se, aby to neschytala Astor, nebo Cody (v tom traileru na osmý díl po Dexterovi stříleli, takže proč by to nešťastnou náhodou nemohl odnést někdo z nich, když budou zrovna s Dexem?).

16.11.2012 | 22:41:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson