Dexter
94/100 - 582×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Střípky z rozhovorů

Střípky z rozhovorů

Ještě než se 7. řada dostala na obrazovky, bylo s herci i producenty vedeno několik rozhovorů. O to nejzajímavější z nich se s vámi podělíme uvnitř článku, kde také najdete vystoupení Michaela C. Halla a Jennifer Carpenter v talk show na CBS.

0 0
1.10.2012

Jennifer Carpenter (Debra) si nepřeje, aby se Debřin milostný vztah s Dexterem posunul někam dál. „Pokud by se to stalo,“ zavtipkovala, „okamžitě nastoupím na terapie a pošlu Showtime účet.“

Scott Buck se v jednom rozhovoru vyjádřil, že Dexter byl sezónu od sezóny lidštější. Bylo tak prý na čase udělat tomu přítrž a vrátit ho na starou kolej.

Podle Michaela C. Halla (Dexter) se zatím o konci celého seriálu vedou jen spekulace, ale čím dál více už se začíná řešit, jak by to doopravdy mělo vypadat.

Aimee Garcia (Jamie) čte scénář ke každému dílu s obrovským napětím, protože je nervózní, zda se se svou postavou nebude v dalším díle muset rozloučit. Scénáristé ani producenti seriálu nikomu dopředu nic neřeknou, takže se vše dozvídají až z hotových scénářů.

Producentka Sara Colleton (pro někoho možná překvapivě) prozradila, že seriál se krom pilotního dílu nenatáčí v Miami ale v Los Angeles proto, že neměli pojištění před hurikány a museli se kvůli možnému nebezpečí přesunout na bezpečnější místo. Točí však každou epizodu tak, aby to prakticky nešlo poznat.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama