Dexter Střípky z rozhovorů

Střípky z rozhovorů

Střípky z rozhovorů

Ještě než se 7. řada dostala na obrazovky, bylo s herci i producenty vedeno několik rozhovorů. O to nejzajímavější z nich se s vámi podělíme uvnitř článku, kde také najdete vystoupení Michaela C. Halla a Jennifer Carpenter v talk show na CBS.

0 0
1.10.2012

Jennifer Carpenter (Debra) si nepřeje, aby se Debřin milostný vztah s Dexterem posunul někam dál. „Pokud by se to stalo,“ zavtipkovala, „okamžitě nastoupím na terapie a pošlu Showtime účet.“

Scott Buck se v jednom rozhovoru vyjádřil, že Dexter byl sezónu od sezóny lidštější. Bylo tak prý na čase udělat tomu přítrž a vrátit ho na starou kolej.


Podle Michaela C. Halla (Dexter) se zatím o konci celého seriálu vedou jen spekulace, ale čím dál více už se začíná řešit, jak by to doopravdy mělo vypadat.

Aimee Garcia (Jamie) čte scénář ke každému dílu s obrovským napětím, protože je nervózní, zda se se svou postavou nebude v dalším díle muset rozloučit. Scénáristé ani producenti seriálu nikomu dopředu nic neřeknou, takže se vše dozvídají až z hotových scénářů.

Producentka Sara Colleton (pro někoho možná překvapivě) prozradila, že seriál se krom pilotního dílu nenatáčí v Miami ale v Los Angeles proto, že neměli pojištění před hurikány a museli se kvůli možnému nebezpečí přesunout na bezpečnější místo. Točí však každou epizodu tak, aby to prakticky nešlo poznat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson