Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Upoutávka k desáté epizodě Sins of the Father

Upoutávka k desáté epizodě Sins of the Father

Finále série New Blood je tady. Dexter a Harrison čelí problémům, které rozhodnou o jejich osudu. Podaří se jim z nich vyváznout?

9 0
4.1.2022

Thumbnail Play icon

Zdroj: Showtime

Diskuze /24

hyena

Na tú konfrontáciu angely a dextera sa neviem dočkať. Až mi je ľúto že to bude posledná časť..Dexter je jednoznačne jedna z naj. seriálových postáv aspoň pre mňa

4.1.2022 | 19:13:08
Arrow123

Osobne si myslím, že tentokrát Dexa odkráglujú. Všetko k tomu smeruje. Rozhodne nečakám znovu koniec s drevorubačom :D

4.1.2022 | 21:24:26
4391

Přál bych sice Dexterovi nějakej lepší konec, ale tohle už prostě nemůže skončit nějakým uvěřitelným happyendem. Jedině snad doživotí místo trestu smrti (i když těžko říct, co je pro něj horší). Neumím si představit, že by ho Angela nechala jen tak jít (sice jí trochu obměkčí, že pomstil Iris a všechny ty ostatní dívky, ale stejně nebude chtít s někým jako Dexter žít v jednom malém městě).

No a co Harrison a happyend pro něho? Tam to bude ještě těžší. Harrison podle mě není bezcitný psychopat jako byl Dexter v prvních řadách seriálu. Byl jen traumatizovaný smrtí matky, teď bude traumatizovaný ještě smrtí Kurta. Jasně, byla to správná věc a Harrison to chápe. Ale ta scéna s krví jasně ukázala, že zabíjení si asi nikdy neoblíbí. V reálu by to tenhle kluk asi nevstřebal a po tom všem skončil na chlastu a na drogách, pokud by se to pokoušel zvládnout sám bez nějaké terapie.

Ať to dopadne jak chce, na poslední díl se neuvěřitelně těším ;-)

4.1.2022 | 22:03:46
FenixNC

Jsem napnutý, jak to ukončí a jestli to ukončí. Konec typu v posledních záběrech se objeví Angel a řekne třeba jen „Dextere?“ + série navíc, kdy po něm půjde Miami Metro se starýma dobrýma postavama (+ flashbacky z éry Dextera mezi dřevorubectvím a Iron Lake + příběhy postav v Miami + příběh Harrisona navíc + další průběh). Bomba… 8–12 epizod nebo i nějáké navíc mimo tuto (10.) sérii. Tak bych byl maximálně spokojen :) 5–8 série mi dokázali, že to jde, přičemž 7.série byla pro mě druhá-třetí nejlepší.

Rozhodně daleko lepší, než jak plánoval tvůrce této série, když zjistil, jak dopadl Dexter po 8. sérii (a zároveň možnost zrealizovat i ten). Ale na druhou stranu… byl to právě on, kdo přišel s 9. sérií, jestli se nepletu a jsem rád, že to oživil a že to zvládl (i kdyby toto měl být konec a i kdyby byl špatný), protože tato sérka byla legendární. Kurt perfektní. Skvělý herec, nápadité provedení, příběh taky super. Jediné, co mi chybělo, bylo pár minut o těch 10 letech :) a samozřejmě staré postavy. Bavil jsem se.

Možná bych i pochopil, kdyby to skončilo příštím dílem (nejspíš to bude promyšlené a dotažené (doufám)), ale byl by to promarněný potenciál. Stejně tak jako když to chtěli zalomit po čtyřce a setkal jsem se často s názorem, že čtyřkou (serií), to měli ukončit (nechápu). Dextera jsem viděl několikrát (ani už nespočítám :-D), málokterý seriál, co jsem viděl, se tomu číslu přiblížil a i tak to byla pro mě vždy legendární show, vždy jsem tam našel něco navíc a vždy mě to bavilo, stejně jako mě bavila i tahle výborná (9.) série. Pokud by to bylo skončeno u čtvrté a nikdo by to neotevřel, tak bych přišel o 4 (řekněme 5 parádních sérií).

No, v pondělí se uvidí :-)

PS: tyhle parádní pondělky mi budou chybět :D málokdy se člověk těší na pondělí, připomíná mi to ty časy ze střední, kdy jsem sledoval třeba 5 seriálů naráz a každý týden se těšil na každý nový díl každého z nich :D . Fajn časy :)

5.1.2022 | 2:19:22
taipi

Tak Kurt už to má za sebou, barák Dexterovcům shořel, indiánka se stejně furt tváří kysele jak citrón, tak už je v tý vsi stejně nic nedrží. Dexter by měl vybrat pojistku (jestli měl srub pojištěnej), vzít kluka a vrátit se zpátky do Miami. Může tam zase nastoupit k CSI, možná i s mladým a zaučit ho, a vedle toho můžou společně pokračovat v rozdělaný práci, lumpů na rozčtvrcení je na světě pořád dost. Takhle bych si konec představoval já.

5.1.2022 | 8:53:10
Martys22

Mně by se klidně líbilo pokračování ve stylu Mlčení jehňátek. Dextera chytí a v příští řadě v Miami odsoudí a pošlou do vězení, kde výměnou se spolupráci chytat další psychopaty(kdo tomu lépe rozumí než Dexter) nedostane trest smrti, ale doživotí. Sledovat Dextera ve vězení a případně jeho útěk může být dobré.

5.1.2022 | 9:17:16
Edvin69

Je napsané pravidli, že masoví vrahové apsychopati ve filmech a seriálech nedostávají dobrý konec z etických důvodů. Myslím, že v dnešní PC době je prakticky nemožné aby Dextra nechali žít, jakkoliv bych si to mohl přát :-)

Ačkoliv by se mi líbil konec, kde zemře ta jeho přítelkyně (jediná kdo to o něm ví) a on se i se synátorem vrátí do Miami (chybí mi Batista s Masukou). To jeho městečko už je vyždímané, ale je škoda ukončit populární obnovený seriál hned po první sérii.

#17 SteveBlue
5.1.2022 | 13:46:39
hoolio88

Tohle je snad poprvý, co se o Dextera opravdu bojím (bojím ve smyslu o postavu, ne o seriál). Přitom těch možných rozuzlení je tolik… Může ho dopadnout Angela a dostat křeslo, ale klidně může skončit i na Harrisonově stole. Momentálně to mezi taťkou a synkem sice vypadá jako idylka, ale pokud by snad Dexter v zájmu vlastní záchrany zkusil odkráglovat Angelu, porušil by tím vlastní kodex a to by se synkovi nemuselo líbit. Plus synek se moc netvářil, když Dexter porcoval Kurta… Skoro jsem si říkal, že až synek uvidí spálenou chatu, tak začne uvažovat v tom smyslu, že kdyby nebylo Dextera, Trinity by po Dexterovi v minulosti nešel, nezabil jeho matku a on by neskončil jako další psychouš. Nebýt toho šroubu z Mattovy nohy, málem bych si pomyslel, že tu obálku do schránky Angely mohl hodit Harrison (nebo Molly předtím, než ji Kurt preparoval) a ne Kurt, což je nejjednodušší a nejlogičtější varianta… No, nechci, aby Dexter skončil, protože takhle dobrá a napínavá byla naposledy čtvrtá řada. Na druhou stranu je konečně zaděláno na kvalitní konec a než seriál donekonečna natahovat, tak je lepší přestat v nejlepším… Jinak nějaký spin-off s Harrisonem by mě asi nebavil, ten mladý kluk to sám neutáhne.

#12 PecaCZE
5.1.2022 | 14:41:21
hyena

Angela je jediná ktorá vie že je vrah ..tvorca povedal že koniec nám odpali dekel:D kľudne by to mohlo byť tak že Dexter zabije Angelu ktorá jediná o ňom vie a spraví to tak že to bol kurt dokonca by to aj dávalo zmysel keďže kurt je vrah..síce by to bolo absolútne proti dexterovmu kódexu ale bol by to fakt masaker :D ale neverím že na niečo také maju tvorcovia mainstreamu gule …

#13 PecaCZE
5.1.2022 | 14:53:39
taipi

Tak co se týče toho vzkazu od Kurta s tím šroubem, Dexter může klidně tvrdit, že Matta zabil sám Kurt a chce to na Dextera jen hodit. Klidně může i přidat, že druhej šroub poslal po klukovi i jemu, jako výhrůžku, a mladej mu to dosvědčí. A tím to vadne. Nějaký fotky vpichů na krku z Miami a na tom dealerovi nejsou žádnej přímej důkaz a nic jinýho proti Dexterovi vlastně nikdo nemá. Takže Angela se může jít vycpat. A s nějakými etickými důvody ať jdou tvůrci do háje. Na likvidaci Dextera kvůli tomu, že likviduje lumpy, asi většina fans není zvědavá, protože to je záslužná činnost. Když ho nechali naživu tenkrát, tak by ho měli nechat i tentokrát.

#13 PecaCZE #18 SteveBlue
5.1.2022 | 15:07:14
GauneR

Bojím se, jestli ten dřevorubec nebyl ještě docela fajn, protože alespoň byl naživu a na svobodě. V tomto posledním díle by mohl D. skončit ve vazbě za podezření z vražd na základě čmuchání jeho přítelkyně, zároveň přijede Batista s Masukou, s tím, že tak seriál bude končit, že s D. bude nejspíše hodně zle. No a pak by mohli vybalit 11. a 12. díl a naprosto tím šokovat všechny fanoušky, tím by zachovali předchozí série a všechny by tím odrovnali. Nejraději bych další sérii, nicméně pokud už to má skončit, tak si přeji spíše šťastný konec, jelikož by si ho D. zasloužil, najít konečně pokoj a klid, přitom řezat dál zločince na kusy. Nicméně mám obavy o D. konec.

5.1.2022 | 16:40:36
PecaCZE

#8 hoolio88: První pravidlo: Nenech se chytit ! Stojí nad pravidlem zabíjet jen špatný lidi. Příklad Laguertová. Takže Angelu by klidně mohl zabít, ale vůbec s tím nepočítám.

Píšu to už od začátku série, nevypadá to pro Dextera dobře, buď ho odhalí a přežije nebo zemře ( spíš zemře ), vězení nepřipadá v úvahu. Dexter spěje k tomuto konci očividně už od začátku této série.

5.1.2022 | 17:26:58
PecaCZE

#9 hyena: Není Dexterův styl, že by Angele udělal to co Kurt dělal svým obětem.
#10 taipi: Myslím že Angele bude jedno jestli má přímý důkaz, pravděpodobně ho získá v posledním dílu a jestli ne, tak si svoje oddělení přesvědčí a bude hon.

Ani pro mě nepřipadá v úvahu, že by Dexter zabil Angelu. To spíš Angela zabije Dextera, když ho chytí a synáček se na ní pomstí, konec kde je Angela na Harrisonově stole :O Doufám že Harrison dostane seriál i kdyby měl být bez živýho Dextera, popřípadě může k němu promlouvat mrtvý jako Harry k Dexterovi. Čekal jsem větší roli Batisty, tak jestli se tam má ještě objevit tak se půjde podívat Dexterovi nazaubek jedině.

#14 hyena
5.1.2022 | 17:39:47
hyena

#13 PecaCZE: veď Dexter by ju mohol zabiť nejakou inekciou ani by o Tom nevedela..teraz to už je pre dextera buď alebo …a čo sa týka Harrisona pri všetkej úcte ten herec nemá na to aby utiahol takú postavu ako je Dexter-ako to zahral Michael..aj keby seriál vznikol ako pokračovanie podľa mňa by to nebolo úspešné alebo Max jednu sériu ..Michael c.hall je len jeden bohužiaľ :D

#15 ori
5.1.2022 | 19:17:59
ori

#14 hyena: Lenže Dexter vôbec netuší o tom že je mu Angela na stope, takže sa nemá ako pripraviť.

webmaster
5.1.2022 | 19:28:52
med2019

Pokud Clyde Phillips tvrdí o novém konci: „Bude to překvapivé, neodvratné a zboří to internet.", tak předpokládám, že výše probírané scénáře můžou nastat a nebude to tedy něco, co zboří Internet. Spíš dojde ke zvratu, který předpokládal málokdo. Každopádně se těším na brilantní zakončení seriálu.

5.1.2022 | 22:10:52
SteveBlue

#7 Edvin69: Však Dexter je Batman level vigilante shit, jak povedal Harrison. Keď može mať Batman dobrý koniec prečo ho nemože dostať Dexter :D.

Jeden s nich podla mňa utečie a či to budú obaja je otázne. Pozrite si trailer na celú sezónu a je tam scéna, ktorá ešte nebolo ako ide policajný konvoj.

6.1.2022 | 13:33:00
SteveBlue

#10 taipi: Je tu svedok! Harrison.

6.1.2022 | 13:35:38
doxtan

Nějak si neumím představit, že přežijí oba. A stejně tak nevěřím, že Hannah umřela na nějakou blbou rakovinu. A to, že nikdo v průběhu doby neověřoval Harrisonovu totožnost (což je v praxi blbost, minimálně škola by chtěla vidět nějakou historii) tak může být úmysl.

Harrison není Harrison, zabil ho i Hannah a přisvojil si jeho identitu a teď oddělá i tatíka, protože je to hodný a poslušný syn – ARTHUR MITCHELL Jr.

#20 TrepyTN14
6.1.2022 | 14:58:07
TrepyTN14

#19 doxtan: To asi checknuli off screen, ne? :D Ty seš úplnej blázen, že věříš týhle nesmyslný teorii. Zničím ti to jedinou otázkou. Proč tenhle fake Harrison má PTSD ze smrti Rity???

#22 ori
6.1.2022 | 15:41:05
B.Wilde

Já si snad ani netroufám napsat, jaký tohle bude mít konec, jsem na finále hodně zvědavá.

6.1.2022 | 16:20:18
ori

#20 TrepyTN14: Nie je jediný, veľa ľudí na internete verí že to nie je Harrison ale Trinityho syn ktorý navyše pracuje pre FBI :D

webmaster
6.1.2022 | 16:26:38
PecaCZE

Nevim proč lidi musej vytahovat pořád to co řekli, že to zboří internet. A na základě toho vymýšlej všeljaký blbosti. Vždycky to bude nečekaný konec i kdybych ten konec tady přesně napsal, tak bude nečekaný :D

6.1.2022 | 17:15:36
JiMoriarty

A co když, to co ma zbořit internet bude to, ze to skonci tak, ze bude druha série? To by internet dozajista zbořilo a vyvolalo spoustu diskuzi.

6.1.2022 | 21:29:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama