Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Upoutávka k páté epizodě Runaway

Upoutávka k páté epizodě Runaway

Harrison se vymyká kontrole, a tak Dexter vypouští svého temného pasažéra, aby ho ochránil. Angela s Molly mezitím podnikají výlet, aby se posunuly s případem.

7 0
1.12.2021

Thumbnail Play icon

Zdroj: Showtime

Diskuze /5

hyena

Je to opäť starý dobrý Dexter síce ta debra tam je katastrofálna a synáčik tiez nieje najsympatickejší ale Michael-dexter je dokonalý !!dúfam že to predĺžia ešte aspoň na jednu sériu už len kvôli tejto postave aj keď tomu neverím…ale recenzie sú zatiaľ famózne to je dobre ..

#2 ori
1.12.2021 | 17:03:15
ori

#1 hyena: Tak ona to nie je Debra, tá je mŕtva a navždy preč. Toto je len Dexterove podvedomie, jeho myšlienky ktoré na seba vzali jej podobu.

#3 hyena
webmaster
1.12.2021 | 17:10:02
hyena

#2 ori: jasné ja nemám nič proti herecke vôbec že nič ..ma pár stekov vo filmoch od zahlera ale do tejto série mi nejak nesedí dexterove vnútorné monológy si užívam oveľa viac ..

#4 ori
1.12.2021 | 17:54:04
ori

#3 hyena: To máš pravdu tie sú rozhodne lepšie.

webmaster
1.12.2021 | 18:50:58
Kolumbus

Já si osobně myslím, že Harrison je o krok dále než Dexter a tím zraněním Ethana se snažil možnému zločinu zabránit, otázkou je, jestli ho chtěl jen zranit nebo zabít, každopádně zabil několik much jednou ranou (jednak je teď místní Geroj, druhak nabudil Dextera a nejspíš té Ethanově pomstě zabránil). Každopádně bych se vůbec nebránil spin-offu s ním. Vypadá jak neviňátk, ale párkrát už hodil pohled úplně bez emocí, že z toho mrazilo.Možná přijde i s nějako dobrou hláškou jako Dexter: A jak se s tím vyrovnáváš? Balím lidi do platové fólie a zabíjím je :-)

3.12.2021 | 23:30:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama