Doom Patrol S02E02: Tyme Patrol

S02E02: Tyme Patrol

S02E02: Tyme Patrol

Cliff, Jane a Rita se na prosbu Nilese hledat Dr. Tymea, aby pomohli Chiefovi pomohli. Aby se všichni mohli zvětšit, vzdal se totiž talismanu, díky kterému nestárl. Larry se pak vydává na pohřeb svého syna, kde čelí své minulosti.

cz sk
25.6.2020
54 minut

Chief vypráví, jak poznal Dorothy, čeho je schopná a proč právě on nesmí zemřít dříve než ona. Vic na setkání poznává veteránku Roni, díky níž je nucen přehodnotit své postoje. Ostatní osobnosti Jane dávají najevo, že situace je neudržitelná a že je čas na změnu.

Foto: DC Universe

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gladiator992

Brandon <3

4.7.2020 | 16:49:30

Doom Patrol
86/100 - 54×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

Stav překladu

Epizoda S02E09: Wax Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke druhé řadě překládat nebudeme, seriál můžete sledovat druhý den po odvysílání na českém HBO Go s českými titulky.

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Reklama

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás