Doom Patrol S02E03: Pain Patrol

S02E03: Pain Patrol

S02E03: Pain Patrol

Niles a Rita se přenesou k nechvalně známému Červenému Jackovi, který se živí bolestí a jenž uvěznil Larryho. Jane je povolána do Podzemí, kde se jí dostane ultimáta, zatímco její fyzické tělo cestuje s Cliffem na Floridu.

cz sk
25.6.2020
49 minut

Ve flashbacku vidíme Chiefa, který se seznamuje s Božským Rudým Jackem alias Jackem Rozparovačem. Ten v současnosti pozve Chiefa na večeři s výhrůžkou, že ublíží Larrymu, jehož unesl. Rita s Chiefem se mu vydají na pomoc, ale jelikož Jack se živí bolestí, čeká je těžká zkouška. Cliff se na Floridě setkává se svou dcerou a vyjeví jí pravdu o tom, kdo je. Ona to bohužel nevezme zrovna nejlépe, čemuž rozhodně nepomáhá ani fakt, že je ve vysokém stupni těhotenství a Cliff ji zastihl v nevhodnou chvíli. Vic se sblíží s Roni, ale než se to může v něco rozvinout, Roni hodí zpátečku. Jane dostává konečné ultimátum, jež zní „opusť Chiefa a odejdi z domu“. Ta se ho ale rozhodne ignorovat, což má pro ni opravdu ošklivé následky.

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Rita a Larry <3

webmaster
30.1.2021 | 10:25:57
RagnarokCzD

Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že tenhle díl má tak dalších 40% nevyužitýho potenciálu. :(

17.7.2020 | 11:44:50
Dragon94

Tak po prvních třech epizodách můžu říct, že nejsem zklamaný, ale že bych byl tak nadšený jako u první série to se říct nedá. Zatím se pořád všichni jenom litují. Neustále jeden druhého opouští… Cliff je otravnej jak sviňa… Dorothy fajn.. a Larry si pořád připadá jako ztracený případ. Ve finále jediný použitelný člen je tam teď Rita, která to také celé táhne. Strašně tomu chybí nějaký záporák. V této epizodě se sice jeden objevil, ale díky rozdělenosti na více příběhů + flashbacky moc prostoru nezískal. No doufám, že se druhá série trošku víc rozjede a nebude to zase jen sonda do hlubin duše hlavních postav.

26.6.2020 | 13:01:44

Doom Patrol
86/100 - 54×

Doom Patrol

Tým renegátů, který se stará spíše o tu špinavější práci ve světě DC Comics, se poprvé dostává na obrazovky v hraném seriálu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | DC Universe | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Joivan Wade (Victor Stone), Timothy Dalton (Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Matt Bomer (Larry Trainor), Diane Guerrero (Kay Challis), April Bowlby (Rita Farr), Alan Tudyk (Eric Morden), Phil Morris (Silas Stone), Devan Long (Flex Mentallo), Mark Sheppard (Willoughby Kipling),

Stav překladu

Epizoda S02E09: Wax Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke druhé řadě překládat nebudeme, seriál můžete sledovat druhý den po odvysílání na českém HBO Go s českými titulky.

Reklama

Recenze

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Doom Patrol očima redaktorů Edny

Partička těch největších superhrdinských zoufalců se ze stránek komiksů přenesla i na naše obrazovky, a to díky streamovací službě DC Universe. Naši redaktoři se s vámi podělí o to, jak se jim tahle absurdní zábava líbila.

Nejlepší postavy

Reklama

Druhá řada

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

Do druhé série míří i herečka Samantha Ware, naopak se v ní nevrátí Alan Tudyk

V první řadě jsme poznali několik osobností Crazy Jane, zdaleka to však nebyly všechny. Díky tomu se k obsazení Doom Patrol přidává herečka Samantha Marie Ware, jež sehraje jednu z nich. Alan Tudyk pak potvrdil, že jeho Mr. Nobodyho už ve druhé řadě neuvidíme.

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás