The Equalizer
62/100 - 9×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Danny Johnson (Benjamin 'Big Ben' Dante), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton), Gloria Reuben (Trish), Donal Logue (Colton Fisk), Malik Yoba (Manny)

The Equalizer - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruk

Seriál není vůbec jednoduché hodnotit, protože záleží na úhlu pohledu. Pokud někdo nemá rád tu americkou omáčku o vlastenectví, smyslu pro spravedlnost atd., tak přeskočte jinam stejně tak pokud to budete chtít porovnat s filmem (1, 2). To spíš s Kung fu Legenda pokračuje – jmenuji se Caine a rád Vám pomohu. Na druhou stranu operativci ze CIA vypadají jako obyčejní lidé takže i jako panímáma. Pokud od toho nebudete čekat vůbec nic, tak na deštivé odpoledne, nebo Covid vlnu č.64 dostanete nějakých 60% a to ve všem od obsazení až po konečný výsledek.

23.5.2022 | 8:56:41
JohnyXXIV

Docela jsem se na seriál těšil, ale vůbec mi to nesedlo. V prvním díle mě to absolutně nezaujalo. Šanci už tomu asi dál nedám. Třeba se k tomu někdy v budoucnu vrátím. Ale aktuálně ne.

12.6.2021 | 18:09:17
BuuxXxa

hodnotene po prvej serii viac ako 60 nie uplne 70%

30.5.2021 | 13:15:08

Reklama

Filtr seriálů