The Equalizer
62/100 - 9×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Danny Johnson (Benjamin 'Big Ben' Dante), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton), Gloria Reuben (Trish), Donal Logue (Colton Fisk), Malik Yoba (Manny)

Robyn McCallová

Robyn McCallová

Equalizer – rozvedená matka, která funguje jako strážce pořádku, i když se honí po svých osobních pomstách.

Sezóny 4
2021 - 2024

Robyn McCallová je bývalá agentka CIA, která byla jednou z jejich nejlepších operativců. Jenže už nedokázala nadále snažit nemorální jednání a politikaření agentury a rozhodla kariéru ukončit. Jenže její touha pomoci bezmocným ji nedala spát a rozhodla se pomoct všem, kteří se nemůžou obrátit na policii nebo na někoho jiného. Spolu s hackerem Harrym a odstřelovačkou Mel řeší případy, nad kterými policie mávne rukou.

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů