The Equalizer
62/100 - 9×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Danny Johnson (Benjamin 'Big Ben' Dante), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton), Donal Logue (Colton Fisk), Malik Yoba (Manny)

Marcus Dante

Marcus Dante

Inteligentní a bystrý detektiv newyorské policie.

Sezóny 3
2021 - 2023

Marcus Dante je detektiv u newyorské policie. Jelikož byl jeho otec, který pracoval také jako policista, zatčen za nezákonné chování (nechával si peníze od zločinců), rozhodl se Marcus dodržovat pevně zákony a pravidla. Díky čemuž má problém ospravedlnit jednání Robyn, která sice lidem pomáhá, ale nemá na to pravomoce. Proto se ji snaží dlouhou dobu ztotožnit a dostat za katr.

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama