The Equalizer
62/100 - 9×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton)

Viola 'Vi' Marsetteová

Viola 'Vi' Marsetteová

Moudrá a vždy pravdomluvná teta Robyn, která s ní a Delilah žije.

Sezóny 3
2021 - 2023

(Foto: CBS)

Teta Vi, plným jménem Viola Marsetteová, je teta Robyn, která s ní žije a vychová její dceru Delilah, když Robyn kvůli práci nemůže. Je velmi přátelská a drží rodinu pohromadě.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E11: Never Again

cz30%
Odhadované dokončení 11.6. | 22:00

Titulky překládá @xflori01. Přečasování má na starost @Saurix.

U třetí řady očekávejte narůstající zpoždění. Už nemám čas zvládat překlad dílu za týden jak minulé roky. Nahrávat se bude hned jedna verze titulků. Přečasy budou dodány zpravidla o den později.

Překlad jedenáctého dílu a dál očekávejte nejdříve v červnu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama