The Equalizer
62/100 - 9×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Danny Johnson (Benjamin 'Big Ben' Dante), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton), Gloria Reuben (Trish), Donal Logue (Colton Fisk), Malik Yoba (Manny)

Carter Griffin

Carter Griffin

Agent CIA.

Sezóny 2
2022 - 2022

Carter Griffin je agent CIA, který se střetl s Robyn McCallovou. Skvělou pověst Robyn znal a chtěl s ní spolupracovat, ale ta mu zprvu nevěřila. Nakonec podvolila a společně pracovali na chycení Masona Quinna, mezinárodního teroristy. Nakonec ale v 5. díle třetí řady vyšlo najevo, že je zkorumpovaný – díky závislosti na opioidech se dostal pod kartel Brigada-7 a donášel jim informace.

Objevil se v dílech:

(Společně byli chvilku s Robyn chyceni, Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů