Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Cooper

Cooper

Jeden z bojeschopným mužů na ranči.

Sezóny 1
2017 - 2017

O Cooperově životě před apokalypsou není známo doslova nic. Po vypuknutí apokalypsy se nějak dozvěděl o ranči Jeremiaha Otty, a proto sem vyrazil, aby zde mohl v bezpečí přežívat. Mohl tu však být už před apokalypsou, protože na ranči se připravovali na zkázu už delší dobu.

Tak i tak se Cooper stal členem místní domobrany, kterou vede Troy Otto. Coop je mu maximálně oddaný a dělá prakticky všechno, co mu Troy řekne. I proto má podobné názory jako on a nechová nijak velké sympatie k místním indiánům.

Když indiáni otráví ranč za pomoci jedu, tak Coop otráven není, protože nepil kávu, kde jed byl. Poté se musí smířit s Troyovým odchodem a příchodem indiánů, kteří se s rančem spojili. Cooper a ostatní však spatří nového vůdce v Nickovi, kterého považují za muže, který by mohl vrátit věci do starých kolejí.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Mohol byť fajn, škoda ho.

webmaster
8.10.2019 | 17:12:28
Zigulík

Jako vedlejší postava super :)

26.10.2017 | 11:19:01

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama