Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S08E06: All I See Is Red

S08E06: All I See Is Red

Zatímco se Morgan a Madison snaží zabránit Kaplanovu rozšiřování, Morgan zároveň čelí své minulosti.

sk
18.6.2023
460 000
50 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Kim Dickens (Madison Clark), Austin Amelio (Dwight), Christine Evangelista (Sherry), Jenna Elfman (June Dorie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Maya Eshet (Sam Krennick), Michael B. Silver (Krennick), Zoey Merchant (Morgan), Jayla Walton (Odessa Sanderson), Daniel Rashid (Ben Krennick), Gavin Warren (Pěnkava), Keisha Tillis (Jenny Jones), … 

Obsah:

Morgan znovu propadá vražednému běsnění, ze kterého ho vytrhne Madison. Je zděšen sám sebou, ale Madison mu slibuje, že bude při něm. Jdou spolu do loděnice, ale všichni chodci jsou pryč a když si Morgan myslí, že Mo je mrtvá, znovu zešílí. Objevuje se Daniel a jeho vojáci, kteří Morgana upokojí, a pak následují hordu do bažin, kam ji prefekti odvádějí. Morgan má však problémy zůstat při smyslech a neustále má výpadky paměti. Ťuhýk zjistí, že souřadnice vhodných míst pro vybudování komunit jsou v dalekohledu jejího otce, který je chodcem v hordě, a přikáže prefektům, aby ho našli.

Morgan najde Mo a téměř ji zabije. Ona ho odmítá opustit a společně bojují s chodci a čekají na Madison, která jde za nimi. Morgan nakonec pošle Mo pryč, a objevuje se u něj chodec, kterého hledá Ťuhýk. Morgana zachrání Madison, když přichází Ťuhýk a nechá se otcem pokousat. Morgan s Madison jdou za jejím bratrem a prefekty, kteří zajali Daniela a rodiče a chtějí je zabít, než se objevuje Mo a Morgan s Madison, kteří se jim rozhodnou dát hledané souřadnice a uzavřít mír.

June se chystá zabít Ťuhýka, ale nakonec to nechá na jejím bratrovi, kterého pak vyhostí pryč. Madison, Daniel a June se rozhodnou nalézt rodiče prefektů a udělat z Kaplana to, čím měl být. Dwight a Sherry pohřbí Pěnkavu, kterého se nepodařilo zachránit, a rozhodnout se, že se rozejdou a vydají vlastními cestami. Morgan s Mo pohřbí tělo Grace na hřbitově, kde kdysi pohřbil i Eastmana, a pak se s ní rozhodne vydat do Alexandrie. Předtím pošle Rickovi vzkaz, že se ho vydává hledat.

Po nějaké době je slyšet vysílání Madison, která tvrdí, že Kaplan padl a rodiče se mají vydat na jiné místo. Toto vysílání slyší i někdo, kdo si balí věci, mezi nimi i Aliciinu protézu.

Trailer k šesté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Morgan byl fakt mimo když měl zase ty halucinace že zabijel všechno co mu přišlo do cesty a musim řict že jsem nečekal že Ťuhyk se necha zabit otcem a jsem zvědav jestli jeji bratr odešel nebo se připadně pomsti, a jsem rad že Morgan a Mo odešli spoju a jsem zvědav co ted bude dělat Madison s Kaplanovymi dětmi a zajimalo by mě kdo byl ten co poslouchal Madisonino vysilani.

redaktor
8.3.2024 | 17:35:48
RedRose

Úplně mě vytáčelo to Morganovo rudé vidění… Další rozchod Sherry a Dwighta je už fakt trapný… cca 10 let to nějak funguje, přijde problém a nic lepšího než rozchod neumí vymyslet… Proslov nad Eastmanovým hrobem a volání Ricka bylo moc fajn… Celkově ten konec působí jako loučení…

5.3.2024 | 17:30:44
FihaN592

Nejlepší série, neskutečně mě to bavilo.

1.10.2023 | 15:26:51
gladiator992

Po dlhej dobe skvelý diel.

Škoda, že sme nevidel Ricka :/

20.6.2023 | 8:00:51
captain

Tak zdá se, že se něco vyřešilo, něco dokonce uzavřelo. Někteří dostali, co chtěli, nebo co si zasloužili, jiní se osvobodili… Morgan a Mo jdou na „cesty.“ Madison se chce pokusit s ostatními o nápravu všeho, co „Padre“ napáchal… Klidně by tohle mohlo být i „finále.“ A nikdo by se zřejmě nezlobil…

18.6.2023 | 17:53:45
ori

Veľmi pekný diel, trochu mi to prišlo ako keby to bol posledný diel seriálu, ale ešte nás čaká 6 častí o pár mesiacov. Každopádne, mínusy boli že sme nevideli Stranda a bolo tam samé zbytočné mávanie pištoľami kedy to bolo až trápne než by sa o niekoho človek bál. Plusom bol šialený Morgan ten jeho odchod do Alexandrie a správa Rickovi, a tiež to že skapala tá trúba od Padreho (aj keď to mohli urobiť oveľa lepšie). Dosť ma prekvapila smrť mladého a rozchod Sherry a Dwighta, no najlepšie boli posledné sekundy a možný návrat Alicie alebo aspoň zmienka o nej. Skôr ako Troya tipujem proktora Johna, ale obe možnosti sú zvláštne.

webmaster
18.6.2023 | 13:27:22
Lostland

Super emotivní díl, ideální na middle season finále, moc potěšily odkazy na TWD ( možné rýsující se spin offy Morgana a Dwighta), zmínka o Rickovi (říkám si v jaké časové rovině vysílal Morgan vzkaz a jestli ho mohl Rick sylšet) a Alycia na konci ( je vidět že její příběh není u konce, což je dobře) No zbývá šest dílů a podle mě to dospěje do zdárného uspokojujícího konce. Je mi jasné že se neuzavřou všechny otázky, ale tvůrci si tím jistě nechaj zadní vrátka na další projekty..

17.6.2023 | 21:07:03
Geek

Špatný. A vlastní uspokojivý konec jedné nejmenované postavy vynuluje šílená potitulkovka, z níž si rvu vlasy. To jako fakt, nebo se jedná o trolling fanoušků, pokud ještě nějací zbyly?

16.6.2023 | 14:17:18
Bruce.Kent

Hype!!!!

15.6.2023 | 23:13:15
Jay Jay

Celý díl suprový a konec naprosto úžasný. Jen škoda že za celých šest dílu nebyl ani jednou vidět Victor.

15.6.2023 | 19:29:13
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama