Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Morgan Jones

Morgan Jones

Osamělý cestovatel znavený cestou a ztrátami.

Sezóny 5
2018 - 2023

Morgan Jones má za sebou dlouhou a trnitou minulost. Původně žil v Georgii se svým synem a svou manželkou. Po vypuknutí apokalypsy však brzy přišel jak o manželku, tak i syna. Proto se vydal na cestu, aby zapomněl na místo, kde přišel o všechno. Dokonce uvažoval i o sebevraždě, ale jistý muž, který uměl dělat sýry, mu pomohl.

Po cestě se mu však podařilo narazit na zmínku o Ricku Grimesovi. Jednalo se o muže, kterého kdysi dávno zachránil, a proto se vydal po jeho stopách, aby ho potkal. To však ale netušil, že na místě zvaném Alexandrie nalezne mnohem více utrpení než radosti. Komunita totiž byla ve velkém konfliktu s jinou skupinou, která byla velmi početná.

Po nalezení nových přátel ho postihly další ztráty. Benjamin, mladý chlapec, kterého chvíli považoval za svého vlastního syna, zemřel tragickou smrtí. Ve snaze se pomstít se postavil společně s ostatními Spasitelům, které nakonec porazili. Morganovi démoni však nezmizeli, a proto utekl, a to daleko. Z okolí Washingtonu se vydal až do Texasu, kde nalezl další přeživší. I když chtěl být v tomto světě sám, tak si uvědomil, že to nelze. Protože když člověk nehledá lidi, tak oni najdou jeho.

Morgan Jones je…

  • manželem Jenny Jones (†)
  • otcem Duanea Jonese (†)
  • adoptivním otcem Mo

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Miluji tuhle postavu již od první řady TWD. Svou přítomností ve FTWD celý seriál hodně zvedl. 4. řada je opravdu mnohem blíž atmosféře TWD. Doufám, že vydrží alespoň do sloučení obou seriálů a spojení jejich skupin.

Update po sedmé řadě: Stále jsem šťastný že je zde a že má tolik prostoru. Určitě nás čeká hodně zajímavých příběhů díky němu.

Update po konci: Jsem zklamaný. To jeho zakončení stálo za prd. A vzhledem k tomu, že hlavní seriál už skončil, tak bude velmi nasr*aný pokud se neobjeví ve spin-offu s Rickem.

8.12.2023 | 0:42:04
M4JKY

Je to jedna z mojich obľúbených postáv v celkom svete Walking dead len škoda že v tomto serialy odisišel predčasne a nedotiahol to až do konca :(

13.10.2023 | 8:58:48
menandros*

Proste tragéd.

19.6.2022 | 21:59:21
SarkaCarka

Neměla jsem ho ráda v TWD (krom první řady) a nemám ho ráda ani zde. Jeho „příběh“ nikoho nechci zabíjet a všechny klidně zabiju a nikoho nechci zabíjet a všechny klidně zabiju je prostě trapas, takto nevypadá vývoj postavy, takto to vypadá, když si tvůrci myslí, že jde o tahouna, ale nevědí, co s ním… Kdyby umřel a Grace s ním, budu jen ráda

18.5.2022 | 16:14:36
ori

Skvelá postava s parádnym príbehom, najviac ma však bavil na začiatku 6. série.

webmaster
27.6.2021 | 9:23:30
Haras

Ke konci, co měl odcházet z TWD se z něho stal otravný týpek a pokračovalo to až do 5 série FTWD. Nakonec se v 6 sérii uvědomil že musí taky zabíjet a stala se z něho jedna z nejlepších postav FTWD. Každopádně i tak se někdy rozhoduje jako naprostý primát.

7.6.2021 | 16:36:05
Cermb0

Pravděpodobně jedna z nejlegendár­nějších postav celého univerza TWD, ale zároveň přece jen už trošku vyčerpaná. A vadilo mi, že na úkor jeho příchodu odstranili z FWD původní tahouny. Momentálně jako postava v pohodě, ale kdyby odešel, tak by mi to upřímně vůbec nevadilo.

5.6.2021 | 20:27:33
BlackSquirrel

Morgan v TWD neměl moc prostoru, ale tady je úžasný :) dost jsem si ho oblíbila. Mám ho FTWD asi ze všech nejradši :D

27.3.2021 | 12:04:07
Bruce.Kent

Morgan ani ve Fearu neztrácí šťávu. Jeho charakter miluju už od první epizody TWD.

30.11.2020 | 13:42:11
rychlej

Otravná, ukňouraná, nevyrovnaná, nelogická postava.

2.11.2020 | 18:41:46
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama