Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S01E06: The Good Man

S01E06: The Good Man

Občanské nepokoje sílí a živých mrtvých je čím dál víc. Travis a Madison se snaží vymyslet způsob, jak ochrání svou rodinu.

sk
4.10.2015
6 860 000
52 minut

Základní info:

Režie: Stefan Schwartz
Scénář: Robert Kirkman, Dave Erickson
Hrají: Kim Dickens (Madison Clark), Cliff Curtis (Travis Manawa), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Elizabeth Rodriguez (Elizabeth Ortiz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar), Lorenzo James Henrie (Christopher Manawa), Rubén Blades (Daniel Salazar), Colman Domingo (Victor Strand), Sandrine Holt (Bethany Exner), Emy Aneke (voják), Ese Atawo (voják), Artine Brown (voják), Megan Danso (voják), Khaira Ledeyo (zdravotní sestra), … 

Obsah:

Rodiny se připravují nalézt Nicka s Griseldou a Elizou a pak utéct z města, a proto Daniel vypustí chodce z arény, aby vyvolal rozruch. Poté vniknou do zdravotnického střediska. Strand a Nick utíkají a nakonec narazí na Madison, zatímco Daniel a Ofelia se dozvídají o smrti Griseldy. Strand jim nabídne pomoc při úniku z města, a tak jdou nalézt Chrise a Aliciu. Když je najdou, objeví se voják, kterého Daniel mučil, a chce se mu pomstít, postřelí však Ofelii. Nakonec ho Travis napadne a pak utečou. Strand je odvede k sobě domů, kde na něj čeká jeho jachta Abigail. Před vyplutím jim však Eliza odhalí, že je pokousaná, a Travis ji zastřelí, aby se neproměnila. Poté vyplouvají na moře.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že plan Daniela byl fakt perfektni jak vypustil ty chodce a nechal je zautočit na areal a musim řict že to byl fakt masakr jinak Strand je fakt chytry když takhle využil situace a spolu s Nickem odešel aniž by někoho upozornili a nemělo pak chybu jak Travis Andyho mlatil pak jako zuřivy ale nečekal jsem že Liza byla pokousana a jsem zvědav jak se s jeji smrti Chris vyrovna a jsem zvědav kam se Strand a Clarkovi schovaji.

redaktor
29.4.2022 | 21:56:38
Senny

Zatím rozhodně skvělé finále a nejlepší díl série.

27.10.2019 | 17:07:47
ori

Skvelé finále!

webmaster
7.10.2019 | 11:47:54
gremlin

100% finale

17.10.2018 | 20:48:43
Jason13

Rozhodně nejlepší díl téhle kraťoučké série.. Žádnou z postav jsem si ale nestihl nijak zvlášť oblíbit takže odchody bez emocí…

13.6.2017 | 14:40:47
the walking dead and fear the walking dead

toto bylo dobré season finale, dost napínaví, za mě 100%.

Quinzel

Měl tu špínu zabít spolu s jejím otcem a ne ji jen postřelit… Travis nosí zbraň jako největší boss a přitom v seriálu nezabil ani jednoho zombie, ale zato dokázal zbít nevinného člověka. Proč se v tomhle seriálu všichni chovají tak stupidně? Nudný díl, stejně jako ten pilotní.

30.5.2016 | 19:06:05
Daniel Salazar from fear the walking dead

skvělý season finale, moc se těším na druhou sérii. 100%.

Pus.ik

Určitě zatím nejlepší napínavost tam je dobrá

8.4.2016 | 22:08:10
alzbetka1611

za mě super serial libi se mi že to vidíme od začatku apokalypsy. Jak někteří píšou že jsou hloupí že neví co dělat ale je to začatek nemužete čekat že se budou tak dobře branit jak v TWD. Jinak nevite co to bylo za pisničku co byla uplně na začatku dílu? :)

13.2.2016 | 20:05:56

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama