Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

Sherry

Sherry

Dwightova nezvěstná manželka.

Sezóny 3
2019 - 2022

Sherry se původně nacházela na východní straně Spojených států, kde byla součástí komunity přeživších, kteří si přezdívali Spasitelé. Jednoho dne však odsud uprchla, protože tu už nedokázala žít. Zanechala tu však svého manžela Dwighta, který se dříve musel změnit, aby ochránil svou ženu. Sherry se však nelíbilo ani toto.

Když skončila válka se Spasiteli, tak se Dwight vydal na západ, kde pátral po své ženě. Věděl, že tu někde je, protože ta mu pravidelně zanechávala vzkazy. Dwight ji však hledal již pěkně dlouho, což se Sherry nezamlouvalo, a tak se s ním skrze poslední dopis rozloučila. Dwight ji tudíž neměl jak najít.


Dwight svého pátrání sice zanechal, ale osud tomu chtěl jinak. Jakmile on a Al pomohli jedné skupině přeživších, tak se jim ozvala Sherry skrze vysílačku. Díky tomu tak mohlo dojít k dojemnému setkání, které rozjelo zcela nový příběh, protože si i Sherry během odloučení prošla velkým vývojem a přidala se k nové skupině přeživších.

Sherry je…

  • sestrou Tiny (†)
  • manželkou Dwighta
  • bývalou manželkou Negana

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Tak sme sa jej konečne dočkali, aspoň je tam zase na čo pozerať. Vadilo mi ako sa stále snažila utekať a odháňala Dwighta, ale koniec série to napravil. Teším sa na jej ďalšie pôsobenie v seriáli.

webmaster
27.6.2021 | 9:32:09

Stav překladu

Epizoda S07E14: Divine Providence

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama