Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Sherry

Sherry

Dwightova nezvěstná manželka.

Sezóny 4
2019 - 2023

Sherry se původně nacházela na východní straně Spojených států, kde byla součástí komunity přeživších, kteří si přezdívali Spasitelé. Jednoho dne však odsud uprchla, protože tu už nedokázala žít. Zanechala tu však svého manžela Dwighta, který se dříve musel změnit, aby ochránil svou ženu. Sherry se však nelíbilo ani toto.

Když skončila válka se Spasiteli, tak se Dwight vydal na západ, kde pátral po své ženě. Věděl, že tu někde je, protože ta mu pravidelně zanechávala vzkazy. Dwight ji však hledal již pěkně dlouho, což se Sherry nezamlouvalo, a tak se s ním skrze poslední dopis rozloučila. Dwight ji tudíž neměl jak najít.

Dwight svého pátrání sice zanechal, ale osud tomu chtěl jinak. Jakmile on a Al pomohli jedné skupině přeživších, tak se jim ozvala Sherry skrze vysílačku. Díky tomu tak mohlo dojít k dojemnému setkání, které rozjelo zcela nový příběh, protože si i Sherry během odloučení prošla velkým vývojem a přidala se k nové skupině přeživších.

Sherry je…

  • sestrou Tiny (†)
  • manželkou Dwighta
  • bývalou manželkou Negana

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Na její zapojení jsem se dost těšil. Škoda že pro ni ze začátku zvolili takový divný příběh. Po sedmé řadě jsem ale určitě spokojený a těším se na další děj.

Update po konci: Mrzí mě ten jejich syn. Doufám, že se s ní a Dwightem chystá nějaký spin-off, jinak ten konec žádná sláva.

8.12.2023 | 0:59:14
ori

Tak sme sa jej konečne dočkali, aspoň je tam zase na čo pozerať. Vadilo mi ako sa stále snažila utekať a odháňala Dwighta, ale potom to už prekonala.

webmaster
3.7.2022 | 21:57:15

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama