Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S06E08: The Door

S06E08: The Door

Ve chvíli, kdy je Johnovi nejhůře, se setkává se svým starým kamarádem, který mu nabízí trochu naděje. V Lawtonu se Virginia dožaduje odpovědí.

sk
11.4.2021
1 170 000
51 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Colby Minifie (Virginia), Craig Nigh (Hill), … 

Obsah:

John je zpátky ve své chatce, kde kdysi žil, a je tak zoufalý, že se chystá spáchat sebevraždu. Vyruší ho chodci, které řeka vyplavuje u jeho chatky, a jde zjistit, odkud se berou. Narazí na Morgana a Dakotu, kteří se ukrývají před Průkopníky, a jsou uvězněni na mostě obklopeni chodci. John se rozhodne, že jim pomůže, ale navzdory naléhání Morgana se nechce přidat do jeho nové komunity. Morgana kontaktuje Virginia, která tvrdí, že drží zbytek skupiny jako rukojmí, dokud jí nevrátí sestru.

Virginia se chce sejít, a Morgan se s ní dohaduje vysílačkou. John zůstává s Dakotou, když si všimne, že má stejnou náušnici jako byla na místě vraždy. Odhalí, že to ona zabila Camerona, protože chtěla od sestry utéct a on ji chytnul, a tak Johna zastřelí, aby to nikomu neprozradil. John pak spadne do řeky a odnese ho proud. Morgan se vrací a je v šoku, ještě větší šok ho čeká, když mu Dakota prozradí, že to ona ho tehdy zachránila, protože pouze on může porazit její nenáviděnou sestru. Morgan zavolá vysílačkou June a řekne jí, co se stalo. Ona spěchá k chatce, kde chce čekat, než ho proud přinese, aby ho operovala. John však vyleze z vody již jako chodec a ona ho musí zabít.

Trailer k osmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
boystrong1003

John comes out of the water as a walker and she has to kill him. Am I wrong spanish dictionary? lol beans

14.3.2024 | 8:22:36
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že z Dakoty se vyklube ta co zachranila a ošetřovala Morgana když byl mimo a taky jsem nečekal že ona zabila Camerona a nečekal jsem že zabije Johna když k tomu neměla prakticky duvod a je škoda že se nerozloučil s June jsem zvědav jak to June přijme a jak se s tim vyrovna a taky co bude ted dal

redaktor
28.5.2022 | 13:43:28
RedRose

Ta malá bezcitná svině!! John byl skvělý charakter a bude mi moc chybět. Takhle si zemřít fakt nezasloužil! Navíc vcelku recyklovaná smrt Charlie/Nick… Celkem se divím, že se Morgan udržel, ale June to snad dořeší.. Pokud ta svině přežije stejně jako Charlie, tak to fakt nerozdýchám. A ta pohádka o tom, že to ona zachránila Morgana, byla už hodně přitažená za vlasy!!

6.9.2021 | 2:09:26
theCrey

To snad ne :-( John byl moje nejoblíbenější postava… no to me po*er

15.8.2021 | 11:07:17
BigBoss

Super díl. Velká škoda Johna, moc sympatická postava, stejně jako byl Nick.

21.4.2021 | 5:06:37
captain

A doprčic, tak to je hustě krutopřísný! John bohužel nakonec dostal, co chtěl… Dakota se své sestře zřejmě podobá víc, než by si byla ochotná přiznat. Tohle Morgan moc neukočíroval…

16.4.2021 | 11:40:25
Knowho

R.I.P

15.4.2021 | 9:23:40
Nekronaut

Tu malou čubku je třeba utratit i s její sestrou…

14.4.2021 | 18:52:55
pidalin

To si ze mě děláte prdel ne?

13.4.2021 | 12:40:28
gremlin

Špatná smrt na takvého chlapa, kunda malá.

12.4.2021 | 14:11:41

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama