Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Grace Mukherjee

Grace Mukherjee

Bývalá pracovnice z elektrárny, která se snaží zabránit katastrofě.

Sezóny 4
2019 - 2023

Grace žila před apokalypsou v Texasu, kde pracovala v jedné elektrárně. Byla tu na vysoké pozici, a proti ji místní pracovníci respektovali. Když tedy vypukla apokalypsa, tak se se svými lidmi zavřela v elektrárně, která představovala skvělé útočiště. Později se však ukázalo, jakou chybu udělala, protože s nimi byla u časové bomby.

Onou časovou bombou byly reaktory, které pracovníci udržovali v chodu, nicméně u jednoho z reaktorů selhalo chladící zařízení, kvůli čemuž se reaktor roztavil. Tím Grace zapříčinila smrt spousty lidí, protože všichni pracovníci kromě ní zemřeli na radiaci.

Grace však z postižené lokace neodešla. Zůstala tu a začala odchytávat všechny chodce, kteří jsou kontaminovaní, protože kdyby opustili okolí elektrárny, tak by kontaminovali spoustu dalších lokací. Jednoho dne však narazí na skupinku přeživších vedenou Morganem a Alicií, která ovlivní její život.

Grace Mukherjee je…

  • matkou Athény Mukherjee (†)
  • adoptivní matkou Mo

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Spíš ji mám rád než opačně. Po sedmé řadě jsem zvědavý na její další příběh.

Update po konci: Takový konec si nezasloužila. Je to škoda. Přál jsem jí šťastný rodinný život. Slzu jsem u jejího konce ukápl, protože jsem se dokázal vžít do Morgana.

8.12.2023 | 0:56:17
ori

Priemerná postava, som rád že si Morgan niekoho našiel a jej skon ma celkom prekvapil.

webmaster
14.6.2023 | 18:17:52
MendoCZ

Hodně jsem si ji oblíbil, doufám, že se dá dohromady s Morganem :)

20.8.2019 | 13:30:55
23A

Nudná postava, celkem zbytečná

31.7.2019 | 22:20:38

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama