Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 265×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Danay García (Luciana Galvez), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Karen David (Grace Mukherjee), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S06E09: Things Left to Do

S06E09: Things Left to Do

Virginia a Morgan se ocitají v patové situaci, nicméně tentokrát má navrch Morgan.

cz sk
18.4.2021
1 120 000
51 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Nick Bernardone
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Austin Amelio (Dwight), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Alexa Nisenson (Charlie), Karen David (Grace), Christine Evangelista (Sherry), Colby Hollman (Wes), Zoe Colletti (Dakota), Jenna Elfman (June Dorie), Rubén Blades (Daniel Salazar), Colby Minifie (Virginia), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Tak to byl parádní díl. Fakt jsem už věřil, že tu Rickovu spravedlnost použijí i tady, ale June nezklamala! Sice jsem čekal, že sejme Dakotu, ale i takto to stačí. A Sherry to má v hlavě pomotané víc než je zdrávo… A Victor klasicky na sebe… Celkem jsem zvědavý o čem bude zbytek série.

6.9.2021 | 3:16:19
MartasZLA

Hell yes konečně má v tomto univerzu někdo trochu rozumu!

25.4.2021 | 17:17:34
Whitewolf114

No nejdřív jsem nevěděla, co si mám myslet. Nakonec ale ubírám 20 %. Podle všeho John umřel včera a jako nějaký reakce na to, že je mrtvý?? Že by aspoň jedna blbá slza ukápla?! Tamhle blbá Al opět řeší to svoje debilní auto, ale John nezájem. Nechápu, co to tvůrci říkali o tom, že to postavy velmi zasáhne…Krom June byli všichni v pohodě. Morgan si na něj aspoň vzpomněl no…ok. Potom se všichni diví, že June zabila Virginii, ale že by taky někdo za ni šel, objal ji, mluvil s ní…cokoliv? Bože, tohle je fakt rodinka. Tvůrci by měli nad hodně věcmi ještě zapřemýšlet. Já však zmiňuji jen tohle, protože tohle opravdu obejít nejde. Jako pardon, ale oni vzali smrt Johna, jako kdyby to byl ten kretén Spencer z TWD. Tohle byl John Dorie sakra!! Opravdu procítěný no…

23.4.2021 | 22:21:18
vozralec

No dejme tomu :-) Takže kdyby chytli Hitlera, tak ho tam taky nechají dožít?

22.4.2021 | 20:48:17
tominotomino

Už jsem chtěl dát 80% za to, že když se opět jedná o hlavního záporáka (narážím tím na Negana), tak najednou postavy přicházejí s tím, jak už nesmějí dále zabíjet a že život bude pro toho záporáka pořádným utrpením (kdyby byl na Virginiiném místě třeba Hill, tak by určitě Morgan neměl problém mu tu hlavu useknout). Ale ten konec to naprosto vynahradil. Good job, June!

webmaster
22.4.2021 | 19:57:41
captain

No žádná sláva… Morgan to překočíroval… Virginie mi ale líto není!

21.4.2021 | 14:10:14
BlackSquirrel

80% protože umřel John a lidi (postavy) se chovali jako v TWD když umřel Spencer, chvíli šok ale pláč žádný (kromě June)… Al řeší auto jakoby neumřel John… JOHN pokud vím tak byli spolu od úplného začátku!!! Morgan na něj vzpomínal ale kapka slzy taky ne… Jinak díl to byl super ale ty reakce mě prostě naštvali.

20.4.2021 | 20:06:24
pidalin

tohle byl fakt mazec

20.4.2021 | 19:17:46
zrzavejjiri

super, skvělí není co dodat

20.4.2021 | 13:07:26
proutek

Lepší a lepší.

19.4.2021 | 20:01:03
1

Stav překladu

Epizoda S07E14: Divine Providence

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama