Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Dwight

Dwight

Dwight

Bývalý člen Spasitelů, který hledá svou manželku.

Sezóny 1
2019 - 2019

Dwight původně přežíval ve východní části USA, kde se společně se svou manželkou Sherry přidal ke skupině Spasitelů. Dwight tu vykonal několik špatných věcí, kvůli čemuž se s ním musela jeho manželka rozvést, aby ho ochránila před hněvem vůdce Spasitelů. Ten mu však jako upomínku udělal na obličeji velkou popáleninu.

V době, kdy patřil mezi Spasitele, se Dwight změnil, začal páchat zlo a poslouchal svého vůdce na slovo. Během války mezi Alexandrií a Spasiteli se rozhodl přidat na stranu nepřítele, protože neměl důvod zůstávat u Spasitelů – jeho manželka Sherry se totiž vypařila neznámo kam. Po válce byl Dwight připraven čelit své smrti, ale muž, který ho měl zabít, ho ušetřil se slovy, aby našel svou ženu a vše napravil.


A přesně do toho se Dwight pustil. Následoval stopy po Sherry, které ho zavedly až do Texasu. Zde narazil na Johna Dorieho a June, které málem zabil jenom kvůli tomu, že si myslel, že něco udělali Sherry. John a June mu však nakonec pomohli a Dwight se přidal k jejich skupině, ve které je mimo jiné i jeho starý známý, Morgan Jones.

Dwight je…

  • bývalým manželem Sherry

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Dwighta mám moc rád ale mohol predviesť viac.

8.10.2019 | 17:29:11
23A

Zatím se moc neukázal, ale věřím že bude fajn jako v TWD

31.7.2019 | 22:19:37
Michal Ebert

V TWD super, tady bohužel doplatil na scénář tvůrců, snad se ještě ukáže .

29.7.2019 | 21:40:12
tominotomino

Zatím toho moc nepředvedl, takže nemůžu hodnotit víc.

webmaster
29.7.2019 | 17:11:22

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás