Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Dwight

Dwight

Bývalý člen Spasitelů, který hledá svou manželku.

Sezóny 4
2019 - 2023

Dwight původně přežíval ve východní části USA, kde se společně se svou manželkou Sherry přidal ke skupině Spasitelů. Dwight tu vykonal několik špatných věcí, kvůli čemuž se s ním musela jeho manželka rozvést, aby ho ochránila před hněvem vůdce Spasitelů. Ten mu však jako upomínku udělal na obličeji velkou popáleninu.

V době, kdy patřil mezi Spasitele, se Dwight změnil, začal páchat zlo a poslouchal svého vůdce na slovo. Během války mezi Alexandrií a Spasiteli se rozhodl přidat na stranu nepřítele, protože neměl důvod zůstávat u Spasitelů – jeho manželka Sherry se totiž vypařila neznámo kam. Po válce byl Dwight připraven čelit své smrti, ale muž, který ho měl zabít, ho ušetřil se slovy, aby našel svou ženu a vše napravil.

A přesně do toho se Dwight pustil. Následoval stopy po Sherry, které ho zavedly až do Texasu. Zde narazil na Johna Dorieho a June, které málem zabil jenom kvůli tomu, že si myslel, že něco udělali Sherry. John a June mu však nakonec pomohli a Dwight se přidal k jejich skupině, ve které je mimo jiné i jeho starý známý, Morgan Jones.

Dwight je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jsem nadšený z jeho zapojení do FTWD. Po sedmé řadě bych mu přál ještě trochu více prostoru v příběhu. Tak uvidíme.

Update po konci: Měl tam alespoň nějakou roli, ale pokud se nechystá nějaký spin-off s ním a Cherry ve Svatyni, tak ten konec nevím nevím. Ale jejich kluka mi bylo líto.

8.12.2023 | 0:52:28
ori

Dwighta mám moc rád.

webmaster
3.7.2022 | 21:58:14
Bruce.Kent

Dwight ani po TWD neomrzel. Jsem rád za to že ho máme ve Fearu.

30.11.2020 | 13:52:58
rychlej

bezva postava v TWD, ale ve FTWD plochej, nijakej, škoda

2.11.2020 | 18:44:20
23A

Zatím se moc neukázal, ale věřím že bude fajn jako v TWD

31.7.2019 | 22:19:37
Michal Ebert

V TWD super, tady bohužel doplatil na scénář tvůrců, snad se ještě ukáže .

29.7.2019 | 21:40:12

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama