Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Virginia

Virginia

Virginia

Sebevědomá a velmi ambiciózní vůdkyně Průkopníků.

Sezóny 1
2019 - 2019

Ještě před apokalypsou byla Virginia odbornicí na efektivitu. Najímaly si ji různé firmy, které potřebovaly zjistit, co je u nich nadbytečné. Virginia tak eliminovala pozice a práce, které nebyly důležité. Někdy po vypuknutí apokalypsy se stala vůdkyní komunity, kterou začala nazývat Průkopníky.

Tomu, čemu se věnovala před apokalypsou, se prakticky věnuje i nyní. Jejím cílem je sice zachránit co nejvíce lidí, nicméně hledá jen schopné lidi, kteří budou moci celé komunitě nějak prospět. Se zbytkem se vypořádává velmi radikálně, a to tak, že je zabíjí. Podobně jedná i s lidmi, kteří se k ní odmítají přidat.


Virginia si uvědomí, že klíčem k budoucnosti je palivo, kterého bude potřeba velké množství, a proto začne shánět ropná pole. Tímto úkolem pověří Logana a jeho lidi, kterým se je podaří vypátrat, avšak následně se ho rozhodne zabít, protože se jí chtěli postavit do cesty. V tu chvíli se s ní seznámí Alicia a její společníci, kteří poznají, co je skutečně zač.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zaujímavá postava ktorá ešte má čo predviesť, ale extrémne protivná.

redaktor
8.10.2019 | 17:40:08
pidalin

Nevim co si o ní mam myslet, postava zajímavá, ale neskutečně protivná vystupovánim, stylem mluvení, hlasem a celkově všim, nic hezkýho jí nepřeju.

6.10.2019 | 20:58:00
S.T.A.L.K.E.R.

Dokonalá mrcha hodící se na ránu mezi oči (nebo tyčí do ksichtu :D ). Jestli Morgan opravdu zemře (což je bohužel pravděpodobné), tak si její smrt opravdu užiju. Snad bude umírat pomalu.

6.10.2019 | 15:21:36

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás