Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Virginia

Virginia

Virginia

Sebevědomá a velmi ambiciózní vůdkyně Průkopníků.

Sezóny 1
2019 - 2019

Ještě před apokalypsou byla Virginia odbornicí na efektivitu. Najímaly si ji různé firmy, které potřebovaly zjistit, co je u nich nadbytečné. Virginia tak eliminovala pozice a práce, které nebyly důležité. Někdy po vypuknutí apokalypsy se stala vůdkyní komunity, kterou začala nazývat Průkopníky.

Tomu, čemu se věnovala před apokalypsou, se prakticky věnuje i nyní. Jejím cílem je sice zachránit co nejvíce lidí, nicméně hledá jen schopné lidi, kteří budou moci celé komunitě nějak prospět. Se zbytkem se vypořádává velmi radikálně, a to tak, že je zabíjí. Podobně jedná i s lidmi, kteří se k ní odmítají přidat.


Virginia si uvědomí, že klíčem k budoucnosti je palivo, kterého bude potřeba velké množství, a proto začne shánět ropná pole. Tímto úkolem pověří Logana a jeho lidi, kterým se je podaří vypátrat, avšak následně se ho rozhodne zabít, protože se jí chtěli postavit do cesty. V tu chvíli se s ní seznámí Alicia a její společníci, kteří poznají, co je skutečně zač.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zaujímavá postava ktorá ešte má čo predviesť, ale extrémne protivná.

8.10.2019 | 17:40:08
pidalin

Nevim co si o ní mam myslet, postava zajímavá, ale neskutečně protivná vystupovánim, stylem mluvení, hlasem a celkově všim, nic hezkýho jí nepřeju.

6.10.2019 | 20:58:00
S.T.A.L.K.E.R.

Dokonalá mrcha hodící se na ránu mezi oči (nebo tyčí do ksichtu :D ). Jestli Morgan opravdu zemře (což je bohužel pravděpodobné), tak si její smrt opravdu užiju. Snad bude umírat pomalu.

6.10.2019 | 15:21:36

Stav překladu

Epizoda S05E16: End of the Line

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Nejnovější teorie tvrdí, že je Madison stále naživu

Během probíhající pauzy se zaměříme na jednu nejnovější teorii, skrze kterou fanoušci prosazují názor, že je Madison stále naživu.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás