Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Rachel

Rachel

Isaacova žena, o kterou pečuje Morgan.

Sezóny 1
2020 - 2021

Když vypukla apokalypsa, tak se v určitou chvíli přidala Rachel ke komunitě lidí, kteří si přezdívají Průkopníci. Byla tu společně se svým manželem Isaacem, bývalým armádním zdravotníkem, jenž byl pro komunitu velmi cenný. Oba si však po nějaké době uvědomili, že v této komunitě nemohou žít, protože jejich dítě, které bylo na cestě, si zasloužilo lepší budoucnost.

Když uprchli, tak se snažili někde ukrýt, protože jim bylo jasné, že se je vůdkyně Virginia pokusí najít. Brzy zkusili své štěstí na přehradě, ale když sem došli, tak zjistili, že ta se protrhla, díky čemuž vznikla oblast, která je ideální pro úkryt. Právě proto se tu usadili a Virginia je skutečně nenašla.

Rachel tady však nějaký čas musela být sama, protože se její muž vypravil pro nějaké zásoby. Místo nich dovedl zraněného Morgana a sám jí řekl, že ho pokousal chodec. Rachel následně porodila holčičku, kterou pojmenovala Morgan.

Rachel je…

  • manželkou Isaaca
  • matkou Mo

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Smutný konec. Ale zachovala se jako hrdinka a pravá matka.

21.6.2022 | 0:43:08
ori

Ten jej koniec bol pekne hnusný.

webmaster
27.6.2021 | 9:34:23

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama