Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Ann Taylor

#7317 D.T: Řekotočí Malíčka vůbec zajímat nemusí. On pochoduje s rytíři Údolí a to je úplně jinej „kraj“ než Říční krajiny, kde bývalo Řekotočí správním hradem (teď už je to Harrenov, takže je tam lenním pánem fakticky opět Malíček, ale tomu to moc v žaludku neleží, Říční krajiny ho teď moc nezajímají a nechává Freye a Lannistery, ať si to řeší).

redaktor
7.6.2016 | 11:46:38
D.T

#7318 cmman: Podle mne konkrétní význam je – Odjeď z města, nebo tě Vrabčák nechá vycukat/kuchat ve vězení.

Hodně se tu řešil ten souboj Cleganů v Soudu soubojem. Podle mne k němu nedojde, protože podle toho traileru Cersei ujedou nervy, Gregor rozmáčkne pár vrabčáků, za to ho nechá Král popravit a Cersei přijde o šampiona. Navíc Sandor si půjde vyřizovat účty úplně jiným směrem nevidím jediný dobrý důvod, proč by měl přijít do Přístaviště a chtít zabít Gregora. Nebo jinak, měl na to celý život, od té doby, co opustil Královo přístaviště mu žádný další k těm původním nevznikl, tak proč by ho měl nyní řešit, když má tak krásné terče pro svou nenávist.

Docela se mi to ale i líbí, Cersei bez šampiona bude v problémech, což asi vyhecuje Jaimeho nějak reagovat … Mohl by třeba přijet, zkusit jí z toho vysekat a prohrát. Cersei za to seřve synka, ten se rozeběhne z okna, Cersei může hned za ním, Tyrellové s babčou přijdou s reálnou armádou, Lanisterští vojáci zůstanou pod Margrey, takže nezasáhnou – Vrabčáci končí v potoku krve a Přístaviště se trochu vyjasní, než dorazí Danča, kterou lidi ještě rádi přivítají …

Hodně sci-fi ?

#7324 LadyThorn
7.6.2016 | 11:48:36
ropana

#7193 Smooth: jj,Citroš

7.6.2016 | 12:12:59
LadyThorn

#7322 D.T: mně se to líbí :)

7.6.2016 | 12:25:46
fikka

#7303 Tomi Lee Morpheus: A nepluji Zelezne deti z Volantisu do Meerenu? Bravos je trochu z ruky..

7.6.2016 | 12:28:02
fikka

#7303 Tomi Lee Morpheus: A nepluji Zelezne deti z Volantisu do Meerenu? Bravos je trochu z ruky..

7.6.2016 | 12:28:06
soreno

Schválně jsem si to zastavil, když Sansa psala to psaní… No jediný co jsem přečetl a doufám že dobře bylo … „to fight you…(celý řádek nečitelný) Winterfell…“ Sice je to jen malý výsek, ale z toho nevypadá že by psala Malíčkovi…

#7328 Ann Taylor #7331 pajela
7.6.2016 | 12:36:29
Ann Taylor

#7327 soreno: Pokud jsi to přečetl dobře, tak mě napadají dvě možnosti. Buď je tak blbá a „upozorní“ Ramsayho, že na něj vyráží, nebo se pokouší o lest a nakecá Ramsaymu, že se k nim připojily i rody, které odmítly – zaseje nedůvěru v jeho vlastních lidech a třeba to zafunguje a destabilizuje je.

redaktor
7.6.2016 | 12:40:07
Nicole

No jestli Sansa psala Ramsaymu tak ta holka opravdu nemá zdravý rozum a klesne u mě na úplné dno. Takže doufám, že jemu nepsala.

7.6.2016 | 12:49:45
Marleey

http://imgur.com/2gZksrT Stredný riadok : protector of the Vale and under your command. Ťažko niečo vyčítať, ale „of the Vale“ je tam.

7.6.2016 | 14:13:19
pajela

#7327 soreno: Soreno: no, mi to jako fight nepřijde. spíš něco jako „to fulfill your…“ ale ani jako fulfill fo vyloženě nevypadá. nicméně „fight“ to taky být nemůže, páč nejdřív je „mázlá čárka“ nahoru a pak dolů. to by muselo být „fihgt“… (a jinak sorry, já to "reagování na příspěvky prostě neovládám, nevím, jak udělat, aby to bylo jako odkaz.. :-D )

#7332 pajela
7.6.2016 | 14:34:11
pajela

#7331 pajela: aha, tak v náhledu to tak nevypadá a nakonec to tak je… (už mlčím… :-D )

7.6.2016 | 14:35:15
Deathstroke_9779

sansa PISALA MALICKOVI

7.6.2016 | 16:15:38
Stardos

Teorie, že Sansa napsala Ramsayovi, aby ho „vystrašila“ je dobrá, jenže je tak Sansa chytrá? Mě napadlo, že mohla napsat Cervynům, Jonovi ještě před tím říkala, že lorda Cervyna zná a že by jim eventuálně pomoct mohl

7.6.2016 | 16:22:37
Stardos

A nebo, to už je sice dávno jsem četl spoilery, že Údolí se dozví, že Malíček může zato, že Sansa byla s Boltony, takže ještě možná Royceovi to mohla napsat

#7342 Smooth
7.6.2016 | 16:24:05
azoxid

Co znamenala ta růže ? Něco jako „zabij vrabčáka, celou to jen hraju“ ?

#7337 Engeneer
7.6.2016 | 16:52:20
Engeneer

#7336 azoxid: Růže je znakem Tyrellů. Chtěla tím říct, že je to pořád ona, že ten fanatismus jenom hraje.

7.6.2016 | 17:17:40
NIKITO

a nebo tim chtela zduraznit at udela co ji rika, ze nejdulezitejsi je jejich rod a ze je v ohrozeni, kdyz tu zustane, tak to prislo me…proste jako varovani

7.6.2016 | 17:21:40
rockysiburger

Tak uvidíme komu psala. Já sem tu zprávu nestudoval. Tak zatím nemůžu soudit. Ale jak je bezpečné posílat zprávu za pomocí opeřence Malíčkovi ? Je tam vysoká pravděpodobnost že by se dopis dostal dřív do ruky Ramsymu. Přece jenom je dost chytrej na to aby zabil všechno co letí na jih a potencionálně něco nese..

#7346 Deathstroke_9779 #7348 lukas254
7.6.2016 | 17:40:09
jose8

to protect me. Now you have a chance to fulfill your promise. […] Knights of the Vale are under your command. Ride north for Winterfell. Lend us your aid and I shall see to it that you are [well/properly] rewarded.

7.6.2016 | 17:52:59


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama