Game of Thrones (Hra o trůny) Den 188: Armády Dothraků a Neposkvrněných

Den 188: Armády Dothraků a Neposkvrněných

Den 188: Armády Dothraků a Neposkvrněných

V Titanic Studios se začalo opět něco dít. Po dostavění velkých budov se na place objevili herci z davu, kteří hrají Neposkvrněné a Dothraky.

18 0
27.4.2018

V Titanic Studios, kde se dosud stavěly velké budovy, se již bude natáčet. Usuzujeme tak podle následujícího videa z natáčení, na kterém se na tomto místě objevili davoví herci, kteří hrají Neposkvrněné a Dothraky. Vzhledem k tomu, že postavené budovy představují Královo přístaviště, je jen otázkou, proč tu budou tyto armády.

Thumbnail Play icon

Kromě toho se začalo natáčet i v přístavu Ballintoy, kde se pořizují scény z Železných ostrovů. Natáčí se tu prozatím pouze v noci. Už teď se však můžete podívat na pár fotek z natáčení.


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás