Game of Thrones (Hra o trůny) Den 38: Pohled na natáčení v ruinách Italica

Den 38: Pohled na natáčení v ruinách Italica

Den 38: Pohled na natáčení v ruinách Italica

V římských ruinách Italica se v brzké době budou natáčet scény z Dračího doupěte, které se nachází v Králově přístavišti. Přípravy na natáčení vrcholí, a proto se s námi pojďte podívat na to, jak to na place vypadá.


27 0
14.10.2016

O ruinách Italica jsme váš již informovali. Budou se tu natáčet scény z Dračího doupěte a až do této chvíle se natáčení teprve připravovalo. Na několik fotografií z natáčení se můžete podívat na webu Los Siete Reinos.

Thumbnail Play icon

Zajímavé je, že štáb nikomu nezakázal vcházet do ruin. Může tu tedy projít kdokoliv a každý si tu může cokoliv vyfotit. Je to velmi neobvyklá věc, protože stanice HBO a štáb seriálu Game of Thrones tyto věci zakazuje. Zřejmě k tomu tentokrát nemají žádný důvod.

Diskuze /3

lenacia

mám pocit, že snad ani ten zákaz dát nemůžou, protože se jedná o turistické místo, kam si lidé platí vstup. Ale je to tam nádherný jak tak koukám

#2 Nikolperse
14.10.2016 | 20:32:07
Nikolperse

#1 lenacia: Ak si to prenajali a majú veškeré povolenia na plné využívanie, tak by to mohli zakázať. No ak tam budú točiť iba menej dôležité scény, tak potom nemajú dôvod to zakazovať a brániť voľnému pohybu ľudí na tom mieste.

#3 lenacia
15.10.2016 | 19:44:09
lenacia

#2 Nikolperse: ano, ale vzhledem k turistické destinaci nejspíše mají dohodu uzavření areálu jen po dobu nezbytně nutnou pro natáčení

16.10.2016 | 1:31:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás