Game of Thrones (Hra o trůny) Představitel Ohaře řekl, že byl před seriálem Game of Thrones v podstatě bezdomovec

Představitel Ohaře řekl, že byl před seriálem Game of Thrones v podstatě bezdomovec

Představitel Ohaře řekl, že byl před seriálem Game of Thrones v podstatě bezdomovec

Seriál Game of Thrones změnil život spoustě hercům, kteří se díky němu dokázali proslavit, někomu však tento veleúspěšný projekt zachránil život.

26 1
22.1.2020

I když se poslední řada seriálu Game of Thrones moc nevydařila, tak celkově šlo o povedený a především veleúspěšný projekt, který zasáhl srdce spousty fanoušků. Podobně na tom byli i herci, protože právě díky tomuto seriálu se spousta z nich dokázala proslavit. Seriál však jednomu herci změnil život, a to doslova.

Herec Rory McCann si v seriálu zahrál postavu Sandora Cleganea, která patřila mezi hlavní a nejoblíbenější postavy. McCann se své role zhostil se ctí a opravdu si zahrál svou životní roli. Věřili byste nám však to, že mu tato role zachránila život? Herec totiž nedávno přiznal, že byl před natáčením tohoto seriálu prakticky bezdomovec.


(Rory McCann si v seriálu Game of Thrones zahrál skvělou postavu. Foto: HBO)

„Dva roky před natáčením jsem žil ve stanu, doslova ve stanu, a příležitostně jsem kradl jídlo. Nakonec jsem si našel práci a dal se trochu dokupy, ale poté jsem se najednou začal vozit ve fešných autech a byl jsem součástí nejlepšího seriálu světa. Tohle jen ukazuje, jak se štěstěna může obrátit. Úžasné,“ řekl představitel oblíbeného Ohaře.

Kromě toho jsme se díky Maisie Williams dozvěděli jednu zajímavost z natáčení čtvrté série: „Měli jsme natočit scénu, ve které Arya vypálí Ohaři ránu, ale v té scéně měl být Ohař bez trička. Rory proto začal hubnout, přestal pít a zanechal kouření, kvůli čemuž byl pořád mrzutý. Nejlepší však bylo, že když jsme to pak měli natáčet, tak bylo docela škaredě, a proto Rory řekl, že když je taková zima, tak by si měl nechat svou košili. Nakonec si ji tedy nechal.“

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /6

Tony-Z

Což vlastně vysvětluje, jak vypadal po velkou část seriálu :-D :-D :-D

22.1.2020 | 17:14:42
NewPerson

Nečetl jsem o tomhle před měsícem?

#3 FValek #5 Xavik
22.1.2020 | 19:20:56
FValek

#2 NewPerson: Já někde taky! :D

22.1.2020 | 22:26:43
Svjatogor

Toť hozená rukavice pro Zaklínače. Možná bude představitel Vesemira taky (skoro) vágus. :-D

23.1.2020 | 4:26:07
Xavik

#2 NewPerson: Já jsem to našel zapadlý v restech a usoudil jsem, že to stojí za sepsání, tak jsem tak učinil. Novinka je to fakt stará, vyšla už na začátku prosince, ale tak neuškodilo to sepsat, ne? :)

#6 Tony-Z
admin
23.1.2020 | 7:58:01
Tony-Z

#5 Xavik: Jasný. Já neměl ani páru a zajimavý mi to příjde.

23.1.2020 | 18:15:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás