Game of Thrones (Hra o trůny) Role Marka Gattise oznámena

Role Marka Gattise oznámena

Role Marka Gattise oznámena

Před nějakou dobou jsme Vás informovali o tom, že se ve čtvrté sérii setkáme s britským hercem Markem Gattisem, kterého můžete znát jako Mycrofta Holmese ze seriálu Sherlock.


2 0
9.9.2013

Tycho Nestoris. Tycho Nestoris je postava, která je fanouškům knižní předlohy dobře známá. Je totiž zástupcem Železné banky Braavosu, která půjčuje peníze a zajistí si, že je dostane vždy zpět. Pokud jí totiž její dlužníci nezaplatí, pravděpodobně se setkají s nepřáteli, které tato banka podpoří, aby získala své peníze. O tom, že je koruna zadlužená a o Železné bance mluvil ve třetí sérii i Tyrion se svojí sestrou Cersei.

Co říkáte na to, že postava Tycha Nestorise bude obsazena o tolik dříve, než je tomu v knihách? Dostane snad nějakou větší úlohu nebo bude představen už v Králově přístavišti, kde bude krále informovat o jeho dluhu? Podělte se s námi do komentářů.

Diskuze /8

Albertos

Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se objevil už někdy v King's Landing kolem příprav sbatby. A Cersei ho pošle někam…dál než do Braavosu. Ale nic víc

9.9.2013 | 12:28:57
luxor98

Postavu síce nepoznám ale Mark je borec v každej roli :)

9.9.2013 | 16:22:32
Speedyck

Teď si upřímně říkám proč mě tahle postava ve spojení s ním nenapadla dříve, když k tomu navíc krásně napověděl Tyrion v 3. sérii. Je pravda, že jsem si ho představoval trochu jinak, ale Mark Gattis je pro tuto roli rozhodně vhodný.

9.9.2013 | 16:55:29
tap

jo tak tohle je pro toho herce super role. Uplne ho slysim, jak ulisne vyjednava :D to bude Mycroft Holmes 2… Uz se na nej moc tesim. Jeste by mohli do nejaky role obsadit Benedicta Cumberbatche

9.9.2013 | 17:33:52
Marcik

Tak to je zajímavý, fakt mě to nenapadlo taková varianta :) No uvidíme, jak tu psal Albertos, je dost možný, že se objeví na svatbě, anebo taky můžou scénáristi už pomalu propojovat děje z dalších knížek, přeci jen i scénky s Theonem tam byli dost brzo, i když to dávalo alespon větší smysl

9.9.2013 | 22:02:39
Depresor

No uvidíme .. V hostine pro vrány tejto postave je venovane len velmi malo..takze opat prekvapenie… a otazka či je nutne tomuto postu pripisovať nejaku velku rolu čo sa týka štvrtej serii ??

#7 tap
12.9.2013 | 10:34:41
tap

#6 Depresor: spis si myslim, ze role Braavosu bude v dalsich dilech knizky rust, takze postava, ktera se ted jevi jako okrajova se u Martina muze snadno posunout do centra deni behem par stranek. A Martin si hlida tenhle serial, aby to davalo smysl.

#8 Depresor
15.9.2013 | 6:30:09
Depresor

#7 tap: Tak snad maš pravdu … :-D … Braavos teraz uvidíme častejšie, ale to skor koli Arye.. No a keď už obsadili tento post mohli aj ine, napr. niekoho z Dondarionovej bandy (je ich tam dosť) a naviac tiež ešte nie je jasne ako to bude s Greyjoy family..

19.9.2013 | 8:13:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás