Good Omens
94/100 - 172×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Michael McKean (Shadwell), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel)


Shadwell

Shadwell

Lovec čarodějnic s hodností seržanta, poslední z armády lovců čarodějnic. Jedna z lidských postav.

Sezóny 1
2019 - 2019

Seržant Shadwell je posledním žijícím lovcem čarodějnic, a to do chvíle, než naverbuje mladého Newtona Pulsifera. Stále má svou uniformu, veškeré vybavení a mapu Anglie. Shadwell se poprvé setkal s démonem Crowleym v době, kdy Crowley plánoval vykradení kostela, aby se dostal ke svěcené vodě.

Shadwell jako lovec čarodějnic pracoval jak pro anděla Azirafala, tak pro démona Crowleyho, kterého považoval za syna Crowleyho z minulosti. Měl i celou síť smyšlených lovců, na které od obou pobíral příspěvky. Stará se o něj Madam Tracy, se kterou mají lehce komplikovaný vztah. Nicméně když se ocitla v nebezpečí, neváhal se za ni postavit a bránit ji.


Přijal do armády čarodějnic Newtona Pulsifera a vyslal ho do Tadfieldu najít Adama Younga. Sám se vydal za Azirafalem, kterého mylně považoval za démona a chtěl na něm provést exorcismus. Azirafal omylem vstoupil do brány do Nebe a opustil Zemi. Shadwell si od té doby myslel, že je skutečný exorcista a jediná zbraň, kterou potřebuje, je jeho vlastní ruka.

Když se Azirafal dostal do těla Madam Tracy, Shadwell spolu s nimi odjel do Tadfieldu, kde se setkal se skutečným démonem a čtyřmi příšernými jezdci Apokalypsy. Po odvrácení konce světa se sblížil s Madam Tracy.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Very Last Day of the Rest of Their Lives

cz100%
DOKONČENO

Překládají: @Umpalumpa3, @Laisobel,
@BottleOfWater, @KevSpa

Sedí na verze: ION10, METCON, AMRAP

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Good Omens

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Good Omens a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Good Omens očima redaktorů Edny
Představujeme soundtrack ke Good Omens
Úvodní znělka k seriálu Good Omens
Neil Gaiman o vzniku seriálu Good Omens

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama