Good Omens
93/100 - 221×

Good Omens

Anděl Azirafal a démon Crowley musí na Zemi zabránit blížící se apokalypse. Jedná se o adaptaci satirického románu Dobrá znamení spisovatelů Terryho Pratchetta a Neila Gaimana.

VB | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Fantasy, Komedie, Mysteriózní
hrají
Michael Sheen (Azirafal), David Tennant (Crowley), Adria Arjona (Anatéma Novotriková), Jack Whitehall (Newton Pulsifer), Sam Taylor Buck (Adam Young), Jon Hamm (Gabriel), Michael McKean (Shadwell)

Shadwell

Shadwell

Lovec čarodějnic s hodností seržanta, poslední z armády lovců čarodějnic. Jedna z lidských postav.

Sezóny 1
2019 - 2019

Seržant Shadwell je posledním žijícím lovcem čarodějnic, a to do chvíle, než naverbuje mladého Newtona Pulsifera. Stále má svou uniformu, veškeré vybavení a mapu Anglie. Shadwell se poprvé setkal s démonem Crowleym v době, kdy Crowley plánoval vykradení kostela, aby se dostal ke svěcené vodě.

Shadwell jako lovec čarodějnic pracoval jak pro anděla Azirafala, tak pro démona Crowleyho, kterého považoval za syna Crowleyho z minulosti. Měl i celou síť smyšlených lovců, na které od obou pobíral příspěvky. Stará se o něj Madam Tracy, se kterou mají lehce komplikovaný vztah. Nicméně když se ocitla v nebezpečí, neváhal se za ni postavit a bránit ji.

Přijal do armády čarodějnic Newtona Pulsifera a vyslal ho do Tadfieldu najít Adama Younga. Sám se vydal za Azirafalem, kterého mylně považoval za démona a chtěl na něm provést exorcismus. Azirafal omylem vstoupil do brány do Nebe a opustil Zemi. Shadwell si od té doby myslel, že je skutečný exorcista a jediná zbraň, kterou potřebuje, je jeho vlastní ruka.

Když se Azirafal dostal do těla Madam Tracy, Shadwell spolu s nimi odjel do Tadfieldu, kde se setkal se skutečným démonem a čtyřmi příšernými jezdci Apokalypsy. Po odvrácení konce světa se sblížil s Madam Tracy.

Foto: Amazon Studios

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Trochu taky takový nekňuba no, ale aspoň nebyl na té špatné, ale dobré straně. :)

29.6.2021 | 18:16:06

Filtr seriálů